Get Adobe Flash player

Голосування

Sorry, there are no polls available at the moment.

Підписатися на розсилку

Семінар на тему «Дослідження з питань землеустрою». Перспективи розвитку»

Шановні колеги, в рамках Договору про співробітництво, укладеного між Всеукраїнською громадською організацією  «Союз експертів України» та провідною державною експертною установою України Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз запрошуємо Вас прийняти участь у міжвідомчому науково-практичному семінарі на тему:  «Дослідження з питань землеустрою». Перспективи розвитку».

Програмою семінару передбачено огляд актуальних питань та перспектив розвитку спеціальності 10.20 «Дослідження з питань землеустрою», можливості її застосування у сучасному кримінальному процесі та практичні аспекти виконання судових експертиз відповідного виду.

Також на порядок денний буде винесено розгляд земельного законодавства України та підходи до оцінки відповідності документації із землеустрою вимогам законодавства.

Семінар відбудеться 21 березня 2018 року на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6.

http://kndise.gov.ua/news/news-view/c-u-kiivskomu-naukovo-doslidnomu-instituti-vidbudetsa-seminar-osnovni-zavdanna-ta-pitanna-so-virisue-specialnist-1020-doslidzenn

 

Comments are closed.