Реєстрація

Архіви

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Приєднуйтесь!

Підписано Меморандум про співпрацю між ВГО «Союз експертів України» та НЕБАУ

Сьогодні, 02.07.2019 року Президент Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України» Стародубов Ігор Вадимович взяв участь у круглому столі «Роль Національного експертно-будівельного Альянсу України у трансформації будівництва та комунальної сфери за міжнародними стандартами».

Президент Національного експертно-будівельного Альянсу України, Віце-президент Академії будівництва України Лещинський Віктор Петрович у вступному слові розповів про діяльність Альянсу, основною метою якго є розробка та впровадження передових вітчизняних та зарубіжних методів, технологій, організації та управління будівельними проектами.

«На базі НЕБАУ  буде створено більше 30 різних секторів для спільної роботи експертів з галузей будівництва та житлово-комунальних послуг України. До робити у кожному секторі альянсу будуть залучені найкращі експерти будівельної галузі України. основна робота членів альянсу полягатиме в експертній оцінці: нового будівництва, утримання житлового фонду, можливостей залучення міжнародних інвестицій і т.д.» зазначив Віктор Лещинський.

Результатом «круглого столу» стало підписаня меморандуму про співпрацю між Національним експертно-будівельним альянсом України та низкою організацій, куди ввійшла ВГО «Союз експертів України».

Основним напрямом співробітництва Сторін є проведення спільних освітніх заходів, спрямованих на задоволення потреб Сторін у кваліфікованих кадрах, створення для цього сприятливих умов через розширення можливостей працевлаштування та підвищення якості освіти юристів-практиків шляхом забезпечення можливостей отримання необхідних практичних навичок та знань.

МЕМОРАНДУМ про співробітництво та взаємодію_02.07.2019 _Часть1

Comments are closed.