Get Adobe Flash player

Інформація про «Союз експертів України»

Союз экспертов Украины - Союз експертів України

Союз експертів України був заснований 21 червня 1997 протоколом установчого З’їзду судових експертів України в м. Слов’яногорську Донецької області. На З’їзді були присутні 87 чоловік з 12 областей України. Наказом Фонду державного майна України № 775 від 26.04.2002 року Союз експертів України був визнаний саморегулівної організації оцінювачів.

На сьогоднішній день Союз експертів України є громадською організацією, що об’єднує експертів вищої кваліфікації, які пройшли атестацію в Центральній експертно-кваліфікаційної комісії Міністерства юстиції України і занесених до державного реєстру судових експертів, а також до державного реєстру оцінювачів. Організація налічує понад п’ятсот фахівців, переважна більшість з яких – фахівці в галузі оцінки транспорту та визначення вартості матеріального збитку, заподіяного власникам аварійно пошкоджених транспортних засобів.

Відділення Союзу експертів України створені в кожній області країни, що дає можливість оперативно і ефективно поширювати передовий досвід на території України. Не менше двох разів на рік Союз експертів України проводить семінари з підвищення кваліфікації фахівців, працюючи в тісному контакті з науково-дослідними інститутами судової експертизи. На даний момент ведеться робота з вироблення в країні єдиних принципів у галузі оцінки автотранспорту, і Союз експертів України є в цьому напрямку провідною організацією.

Сьогодні однозначно можна сказати, що саме завдяки Союзу експертів України всі члени Союзу мають повне право займатися своєю професійною діяльністю, їх інтереси захищають представники Союзу експертів України у Наглядовій Раді з питань оціночної діяльності в Україні, питання підвищення кваліфікації, позбавлення прав займатися оціночної діяльністю, дисциплінарної відповідальності не можуть бути вирішені без участі членів Союзу експертів України, представлених в Екзаменаційної-кваліфікаційної комісії з питань оціночної діяльності. Всі документи в країні, що стосуються в тій чи іншій мірі судової експертизи, готуються та узгоджуються за участю Союзу експертів України і з урахуванням інтересів його членів.

Сфера діяльності наших фахівців – експертні висновки за постановою судових і слідчих органів, оцінка заставного майна, експертні висновки для страхових компаній.

Основною метою діяльності СЕУ є забезпечення та захист законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів своїх членів.

Основним завданням Союзу експертів України є:

Для здійснення своїх статутних завдань Союз експертів України у встановленому законом порядку: