Реєстрація

Архіви

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Приєднуйтесь!

Союз экспертов Украины - Союз експертів України

На сьогоднішній день, Союз експертів України вийшов на досить високий рівень суспільних відносин, можна сказати, на державний рівень. І цілком природно, що від нашої організації чекають серйозних, продуктивних дій всі, хто сопрікасаeтся з нею.

З кожним днем наша організація здобуває все більшу популярність. І завдання полягає в тому, щоб ця популярність була позитивною, а не негативною.

Сьогодні найактивнішу участь у роботі Союзу експертів України беруть співробітники Донецького, Харківського, Львівського, Кримського інститутів. І там, де Голови регіональних відділень зуміли знайти точки дотику з керівниками цих установ, вже з’являються позитивні результати.

Як приклад – активна допомога працівників інститутів в рецензуванні робіт членів Союзу експертів України – справа, яка принесла обопільну допомогу та інститутів і Союзу експертів України, а головне сприяло підвищенню професійного рівня експертів у регіонах.

У силу перерозподілу функцій між державними установами, чинного законодавства та основної роботи наших експертів на ринку оцінки головною організацією, яку ми повинні любити і поважати, стає Фонд державного майна України.

На сьогоднішній день можна впевнено сказати: відносини Союзу експертів України з Фондом державного майна України наповнені взаємною повагою, конструктивізмом і спрямовані на забезпечення головної мети – створення в країні чіткої, прозорої і якісної системи оцінки, на розробку нормативної бази і створення умов для цивілізованої роботи оцінювачів.

П’ять представників Союзу експертів України є членами Наглядової Ради з питань оціночної діяльності в Україні.

Дев’ятнадцять членів Союзу представлені в Екзаменаційної-кваліфікаційної комісії з питань оціночної діяльності.

Взаємовідносини з Українською комерційною школою. Вирішення питань про централізоване підвищення кваліфікації, навчання наших колег з суміжних спеціальностей оцінювачів на базі Української комерційної школи показало високу ефективність такої співпраці.

Що стосується взаємодії з іншими організаціями. Представниками Правління Спілки експертів ведуться постійні консультативні переговори з керівними особами Спілки юристів України, керівниками центральної митної лабораторії Державної митної служби України, керівниками підрозділів науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України, представниками Українського товариства оцінювачів, представниками Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів, проведено консультації з багатьма іншими фахівцями та представниками організацій і компаній, що мають відношення до правових і професійних питань діяльності Союзу.

На прохання Моторно-транспортного бюро, Дирекцією Союзу експертів України були підготовлені та направлені списки експертів, рекомендованих для роботи з цими компаніями в містах України.

Сьогодні ім’я Союзу експертів України знають всі фахівці в галузі оцінки автотранспорту.

На жаль, нам здається, цього ще не достатньо. Здається, сміливіше треба йти в рекламу, в засоби масової інформації, а головне, пропагувати нашу організацію справою – якістю роботи!

One Response to Взаємодія «СЕУ» з організаціями країни

  • Людмила Буюклинська says:

    Шановні експерти! Потрібна допомога.Необхідна експертиза: чи відповідає профнастил оцинкований ДСТу. В якій еспертній установі є експерт? Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *