Реєстрація

Архіви

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Приєднуйтесь!

IV съезд «Союза экспертов Украины»

С. Морське, АР Крим 26 жовтня 2007 р.

Постанова

Четвертого з’їзду Союзу експертів України

Заслухавши й обговоривши доповіді Президента Союзу експертів України Головченко Людмили Миколаївни, звіти виконавчого директора Союзу експертів України Стародубова Вадима Володимировича, голови Ревізійної комісії Великодного Миколи Івановича, а також розглянувши отримані від учасників З’їзду пропозиції, Четвертий З’їзд Союзу експертів України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

 1. Затвердити звіт з питань підсумків діяльності Союзу експертів України в 2004- 2007 роках і перспективних завданнях організації, звіт дирекції СЕУ про підсумки роботи в звітному періоді, звіт ревізійної комісії СЕУ:
 2. Роботу Правління Союзу експертів України в звітному періоді визнати – задовільною
 3. Знову обраному Правлінню Союзу експертів України направити свою діяльність насамперед на посилення соціальної захищеності членів СЕУ. вважати даний напрямок діяльності на майбутній період пріоритетним.
 4. Вважати правильними і потребуючими продовження контакти з іншими громадськими організаціями, державними і недержавними фаховими структурами, спрямовані на встановлення цивілізованого ринку експертних досліджень, панування професіоналізму, підтримку високого іміджу судового експерта.
 5. Маючи на увазі статус Союзу експертів України, забезпечувати контроль за якістю роботи і рівнем кваліфікації своїх членів. З цією метою:
  • продовжити практику проведення семінарів та конференцій з підвищення кваліфікації, залучаючи до участі в них фахівців у різних галузях науки і техніки, державних структур. Ширше викристовувати інші методи підвищення рівня кваліфікації;
  • з метою морального стимулювання та підвищення статусу членів Союзу експертів України затвердити “Положення про сертифікацію, звання та нагороди СЕУ” з подальшим доопрацюванням його членами Правління СЕУ. Предбачити витрати на розробку та виготовлення відповідних «Сертифікатів», «Посвідчень» , Знаків та винагорород у кошторису витрат за рахунок надходження сплати по членським внескам.
 6. Надіслати звернення до Президента України В.А. Ющенка про введення до переліку професійних свят України „Дня судового експерта України”, та відзнаку найкращих судових експертів державними знаками та винагородами за поданням Союзу експертів України.
 7. Продовжити практику щодо посилення впливу фахівців Союзу експертів України на створення основополагаючих методичних та наукових розробок в галузі експертної діяльності;
 8. Правлінню Союзу експертів України забезпечити створення заходів щодо впливу Союзу експертів України на створення умов добропорядної конкуренції, соціальної захищеності членів Союзу.
 9. Надалі активно сприяти залученню до Союзу фахівців різних напрямків експертної та оціночної діяльності.
 10. В організаційному плані забезпечити статутні принципи щодо членства в Союзі та дисципліні його представників.
 11. Дирекції Союзу експертів України провести чисельну та якісну звірку членів Союзу експертів України в термін до 01 квітня 2008 року та розглянути підсумки на черговому засіданні Правління.
 12. Встановити з 01 січня 2008 року розмір вступного внеску при вступі до Союзу експертів України в розмірі 50 грн., розмір щомісячного членського внеску в розмірі 20 грн.
 13. Надати повноваження правлінню СЕУ про фінансове заохочення активістів Союзу експертів України, як-то, голів регіональних відділень, представників Союзу в державних та міжорганізаційних структурах за рахунок членських внесків в межах, предбачених кошторисом витрат на відповідний рік.
 14. Забезпечити рецензування звітів членів саморегулівної організації оцінювачів СЕУ відповідно до “Закону про оцінку майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності в Україні” на платній основі за рахунок членських внесків в межах, предбачених кошторисом витрат на відповідний рік.
 15. Дирекції Союзу експертів України, головам регіональних відділень провести організаційну роботу щодо залучення додаткових коштів від членів організації на розробку та виготовлення фирмових «Посвідчення члена Союзу експертів України» та значка.

Затверджено з’їздом Союзу експертів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *