Членство

Союз экспертов Украины - Союз експертів України

Процедура отримання членства в Всеукраїнській громадській організації “Союз експертів України”

Діяльність Всеукраїнської громадської організації “Союз експертів України” ґрунтується на добровільній участі, рівноправ’ї її членів, демократії, самоуправлінні, законності і гласності, захисті прав і законних інтересів її членів.

Членство в СЕУ є добровільним та індивідуальним. Членами Союзу можуть бути громадяни України, які мають відповідну кваліфікацію судового експерта, або кваліфікаційне посвідчення оцінювача, поділяють цілі та завдання Союзу, сприяють та особисто приймають участь у його діяльності, визнають Статут СЕУ своєчасно сплачують членські внески.

Кожен член СЕУ зберігає самостійність у межах своєї компетенції та приймає на себе зобов’язання дотримуватись вимог Статуту СЕУ та рішень керівних органів Союзу.

Рішення про прийняття в члени Союзу й виключення з нього приймається регіональним відділен­ням СЕУ на підставі письмової заяви особи. Письмова заява подається на ім’я Голови відповідного регіонального відділення або Правлінню Союзу експертів України.

Разом з особистою письмовою заявою (надалі самостійно та оперативно надається до Дирекції СЕУ у разі будь-яких змін у відомостях, зазначених у анкеті)

та заповненою Інформаційною анкетою члена СЕУ  кандидат надає наступні документи:

– ксерокопії перших двох сторінок Паспорту громадянина України та документів,внесених до Інформаційної анкети, як і ті, що мають відношення до кандидата;

– фото розміром 3х4 см. (надається у електронному вигляді) для оформлення пластикової картки “Посвідчення члена СЕУ” (з голографічним захистом).

При вступі до СЕУ кандидат сплачує на рахунок Союзу експертів України:

– вступний внесок у розмірі  50,00 грн,

– членські внески у розмірі 50,00 грн за місяць

(бажано сплачувати внески поквартально);

– кошти за пластикову картку “Посвідчення члена “СЕУ” з голографічним захистом

(розмір  оплати буде повідомлено додатково).

Оплата проводиться на

Р/р UA743218420000026001053045103 в АТ КБ “Приватбанк”,

МФО 321842,

код за ЄДРПОУ 20075879.

Також ви можете здійснити оплату онлайн, на нашому сайті.

Документи надсилаються на електронну адресу Дирекції Союзу експертів України:

centre_seu@ukr.net

Членство в Союзі є фіксованим і підтверджується відповідним записом у списку членів регіональних відділень Союзу на сайті СЕУ: http://seu.in.ua/. Реєстрація та облік членів Союзу здійснюється Дирекцією Союзу експертів України та регіональними відділеннями СЕУ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: