Get Adobe Flash player

Голосування

Sorry, there are no polls available at the moment.

Підписатися на розсилку

Вступ до «СЕУ»

Союз экспертов Украины - Союз експертів України

Процедура отримання членства в Всеукраїнській громадській організації «Союз експертів України»

Діяльність Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України» ґрунтується на добровільній участі, рівноправ’ї її членів, демократії, самоуправлінні, законності і гласності, захисті прав і законних інтересів її членів.

Членство в СЕУ є добровільним та індивідуальним. Членами Союзу можуть бути громадяни України, які мають відповідну кваліфікацію судового експерта, або кваліфікаційне посвідчення оцінювача,  поділяють цілі та завдання Союзу, сприяють та особисто приймають участь у його діяльності, визнають Статут СЕУ, своєчасно сплачують членські внески.

Кожен член СЕУ зберігає самостійність у межах своєї компетенції та приймає на себе зобов’язання дотримуватись вимог Статуту СЕУ та рішень керівних органів Союзу.

Рішення про прийняття в члени Союзу й виключення з нього приймається  регіональним відділен­ням СЕУ на підставі письмової заяви особи. Письмова заява подається на ім’я Голови відповідного регіонального відділення або Правлінню Союзу експертів України.

Разом з особистою письмовою заявою кандидат надає наступні документи:

  • заповнену Інформаційну анкету члена СЕУ (надалі самостійно та оперативно надається до Дирекції СЕУ у разі будь-яких змін у відомостях, зазначених у анкеті);
  • ксерокопії перших двох сторінок Паспорту громадянина України та документів, внесених до у Інформаційної анкети, які ті, що мають відношення до кандидата;
  • фото розміром 3х4 см. (надається у електронному вигляді) для оформлення пластикової картки «Посвідчення члена СЕУ» (з голографічним захистом) .

При вступі до СЕУ кандидат сплачує на рахунок Союзу експертів України вступний внесок у розмірі – 50,00 грн., членські внески у розмірі 30,00 грн. за місяць (бажано сплачувати внески поквартально) та кошти (розмір буде повідомлено додатково) за пластикову картку  «Посвідчення члена «СЕУ» (з голографічним захистом) на:

Р/р 26004878809706  в  ПАТ «Укрсиббанк»,  МФО 351005, Код за ЄДРПОУ 20075879.

 

Документи надсилаються на електронну адресу Дирекції Союзу експертів України:

                            centre_seu@ukr.net

Членство в Союзі є фіксованим і підтверджується відповідним записом у списку членів регіональних відділень Союзу на сайті СЕУ: http://seu.in.ua/. Реєстрація та облік  членів Союзу здійснюється Дирекцією Союзу експертів України та регіональними відділеннями СЕУ.

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ ДО СОЮЗУ ЕКСПЕРТІВ УКРАЇНИ:

  1. Заява до вступу у члени Союзу експертів України.
  2. Інформаційна анкета члена Союзу експертів України.

 

ГОЛОВНІ ДОКУМЕНТИ  СОЮЗУ ЕКСПЕРТІВ УКРАЇНИ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ:

  1. Статут Союзу експертів України.
  2. Положення Союзу Експертів України:

ЗРАЗКИ «ПОСВІДЧЕННЯ ЧЛЕНА СЕУ», ФІРМОВОГО ЗНАЧКА ЧЛЕНА СЕУ

ТА ЗАОХОЧУВАЛЬНИХ ВІДЗНАК  ВГО «СОЮЗ ЕКСПЕРТІВ УКРАЇНИ»:

 

ЗРАЗКИ ЗВІТНИХ ДОКУМЕНТІВ  СОЮЗУ ЕКСПЕРТІВ УКРАЇНИ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ: