Співпраця роботодавців і освітян – запорука успіху у процесі підготовки кваліфікованого фахівця

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Віце-президент Союзу експертів України з нормативно-правового напряму та експертних досліджень в галузі права, доктор юридичних наук Надія Армаш виступила на засіданні акредитаційної комісії як представник роботодавців, що залучені Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти до здійснення процедур внутрішнього забезпечення якості освітньої програми за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» освітньої програми «Правоохоронна діяльність» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Національному авіаційному університеті.
Серед запрошених учасників проекту – заступник начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в м. Києві Наталія Чумак та суддя Касаційного кримінального суду в складі Верховного суду України Володимир Король.
Участь роботодавців у підготовці студентів, формування навчального наповнення – це можливість здобути підготовленого фахівця вже одразу після отримання диплому про закінчення вищого навчального закладу.

Надія Армаш зауважила, що включення спеціальних тем із проблематики судової експертизи та експертних досліджень до освітньої програми «Правоохоронна діяльність» є одним із інструментів підготовки майбутніх судових експертів. А залучення студентства до проходження практики в експертних установах популяризує професію серед молоді. Сьогодні це дуже важливо.

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: