8 жовтня – День юриста України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шановні колеги, прийміть найщиріші побажання! Ми цінуємо ваше вміння аналізувати, завжди бути організованими і впевнено розв’язувати складні завдання. Сподіваємось, наші партнерські відносини й надалі розвиватимуться у позитивному руслі! Миру, щастя і злагоди!

З вітальним словом звертаються:

Олександр Банчук, заступник міністра юстиції України:

«Найголовніше в роботі юриста – чесність та доброчесність. Дуже важливо бути чесним, перш за все, перед собою, а також перед своїм клієнтом та, з рештою, перед усім суспільством. Це те, на чому має базуватись робота кожного юриста в нашій державі.

З нагоди професійного свята хочу побажати усім колегам прагнути ідеалів справедливості та їх досягати. Зичу вам, аби ваша діяльність приносила задоволення. І, звичайно, обов’язково має бути творче начало. Без нього і смак цієї роботи, і її результати неможливі. Зі святом, колеги!»

Людмила Головченко, голова Методичної ради Союзу експертів України, заступник директора Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України: 

«Юриспруденція як наука складається з багатьох напрямів, що стосуються  захисту прав і свобод. Одним із них є криміналістика і судова експертиза. За висловом одного з видатних юристів XIX – початку XX століття І.Володимирова, судовий експерт є суддя у спеціальному питанні… суддя під час дослідження доказів та прийняття рішення йде за експертом, як сліпий за поводирем. Від висновку екперта залежить встановлення істини в справі та прийняття справедливого рішення судом. Серед юристів, професіоналів нашоі держави, які стали видатними судовими експертами – криміналістами, можна згадати Лева Ароцкера, Михайла Сегая, Віктора Бергера та багатьох інших, що виховали із тих, хто обрав професію юриста, висококваліфікованих науковців – криміналістів. І їхні знання є вкрай важливими та потрібними багатьом іншим фахівцям, пов’язаним із професією юриста: адвокатам, суддям, працівникам правоохоронних органів та прокуратури, а головне – громадянам нашоі держави для захисту їхніх конституційних прав і свобод. 

З нагоди професійного свята хочеться побажати всім юристам, що обрали професію криміналіста, бути схожими на наших українських метрів юридичноі  і криміналістичноі науки та пишатися своєю професією».

Ірина Зубенко, виконавчий директор СЕУ:

«Люди, що обрали для себе цей цікавий професійний шлях будь-якої спеціальності – суддя, прокурор, адвокат, нотаріус, юрисконсульт, мають бути досвідченими та компетентними у своїй діяльності, висококваліфікованими професіоналами з величезним рівнем відповідальності. Саме вони, служителі закону завжди допоможуть розібратися в тонкощах правових процедур. 

Шановні юристи, бажаю вам міцного здоров’я, професійного успіху, зважених рішень та витримки у складних ситуаціях, адже часто в ваших руках долі людей, підприємств і держави».

Надія Армаш, Віце-президент з нормативно-правового напряму та експертних досліджень в галузі права СЕУ:

«Найважливіше в професії юриста – готовність до постійного навчання. Найцікавіше – розв’язування життєвих задач «із зірочкою». Мрія юриста – безперебійно і злагоджено працююча система законодавства.

Бажаю колегам міцного здоров’я, професійного вдосконалення, поваги і вдячності від клієнтів!»

Олексій Малий, секретар будівельно-земельно-технічної секції СЕУ:

«У нас, судових експертів, особливе ставлення до юристів, адже без вас і наше існування втрачає сенс. Професія юриста дуже важлива, бо ви стоїте на захисті законних прав та інтересів людей.

Бажаємо вам успіхів та розвитку, щоб авторитет фахівця-законознавця був піднятий на найвищий щабель людської поваги. Як всі громадяни зрозуміють, що дотримання Закону – запорука порядку та добробуту, тоді і відбудеться наша держава!»

Інна Поліщук, начальник відділу економічних досліджень ВСП ДП «Інформаційні судові системи» «Центр судової експертизи та експертних досліджень» Державної судової адміністрації України:

«На мій погляд, в професії юриста цікаві історії людей, бізнесу. Чим довше працюєш, тим більше з’являється сюжетів, які можливо з часом, увійдуть до якогось сценарію чи книги.

Юриспруденція – це своєрідний рентген людських душ та держави. Багато що стає явним, як потворне, так  і прекрасне, бо юриспруденція  лише інструмент, а головне в людях та їх совісті».

Олександр Машиніченко, Голова Київського відділення Союзу експертів України:

«Для нас, експертів, головне у роботі юриста – це плідна співпраця, спрямована на досягнення максимального ефекту. Цього і хочеться побажати юристам з нагоди професійного свята. А ще – максимально повного забезпечення потреб юристів сучасною, фаховою та повноцінною експертизою. Ефективної взаємодії з питань розробки нових видів досліджень, в яких є потреба у юридичної  практики, та вдосконалення наявних видів судових експертиз».

Володимир Любченко, Голова Полтавського регіонального відділення Союзу експертів України, кандидат юридичних наук, завідувач Полтавського відділення Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. М. С. Бокаріуса»: 

«Головне у роботі юриста- дотримуватися вимог чинного законодавства і не використовувати закони з корисливою метою. Ну і, звичайно, знати «матчастину» та постійно її вивчати. 

Юристам України з нагоди свята хочу побажати більше професіоналізму, продуктивної роботи спільно з експертами, консенсусу у межах законодавчого поля. А також – не діяти, як старий юрист із відомого анекдоту, який на одній справі «підняв» три покоління у своїй родині. Здоров`я вам усім! Сьогодні це надзвичайно актуально».  

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: