Анонс

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Союз експертів України спільно з Асоціацією фахівців банківської оцінки України‎ запрошує колег взяти участь у

Щорічній Одеській конференції «Оцінка бізнесу – крок за кроком», що відбудеться 20-21 червня 2019 року за адресою: м Одеса, вул. Генуезька, 24a / пл. 10-го квітня (готель Atlantic Garden).

Мета конференції: Обговорення теоретичних і практичних проблем оцінки корпоративних прав підприємств в реаліях України. Висвітлення особливостей застосування загальноприйнятих підходів оцінки, проведення фінансового аналізу та аналізу ринку у вітчизняних реаліях, у тому числі при проведенні процедур squeeze-out та sell-out.

Спікерами конференції виступають:

Асташев Євген – заступник голови Фонду державного майна України.

Пузенко Сергій – Директор ТОВ «СВК» MRICS, Заслужений оцінювач УТО.

Калапуша Олексій – PhD, CFO UDP, директор «Проф-Інвестгроуп», віце-Президент Асоціації фахівців банківської оцінки України‎.

Буц Ірина – Начальник Управління по роботі із заставним майном АТ ПУМБ, МRICS, REV TEGoVA.

Малишева Олена – Спеціаліст-практик в області управлінського обліку, інвестиційної діяльності та фінансового аналізу, лектор. Засновник і керівник фінансово-освітнього центру «Strategy».

Чечіль Юрій – Начальник відділу економічної та товарознавчої експертизи ДНДЕКЦ МВС України. Член екзаменаційної комісії. Заступник Голови Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська спілка експертів оцінювачів». Судовий експерт.

Серед питань, винесених на обговорення:

  • Ринкова вартість запозиченого та власного капіталу. Модель оцінки капітальних активів. Методи оцінки акцій.
  • Фінансовий аналіз організації. Залежність між структурно-динамічним і коефіцієнтним аналізом, схеми, симптоми і способи виявлення маніпуляцій з фінансовою звітністю.
  • Аналіз організаційної структури компанії, специфіки бізнесу та керівництва.
  • Оцінка стану компанії на ринку: індикатори стану маркетингу і бренду.
  • Способи експрес оцінки бізнесу.
  • Міжнародні вимоги при оцінці бізнесу.

До участі запрошені: професійні оцінювачі, керівники оціночних компаній, профільні спеціалісти Національного банку України, українських та міжнародних банків, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Фонду державного майна України.

Члени Союзу експертів України мають можливість безкоштовної участі у заході. Для цього прохання до 14 червня 2019 року направити заявку на електронну адресу Союзу експертів України centre_seu@ukr.net та зареєструватися за посиланням https://forms.gle/vxhYQA7pdFD7YEy87

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: