Ми розпочинаємо!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шановні колеги, перша регіональна зустріч уже відбулася! Сьогодні члени Союзу експертів України та наші колеги – судові експерти з Черкаської області зібралися, щоб обговорити умови доступу до професії для приватних та державних експертів та що треба, аби зробити ці умови однаковими.

Дякуємо всім, хто взяв участь у зустрічі та підписав листи-звернення щодо змін і доповнень до нормативно-правових актів Міністерства юстиції України! Раді, що нашу ініціативу підтримали не лише учасники Черкаського регіонального відділення, а й колеги, які не є членами СЕУ.

Ті ж, хто сьогодні не мали змоги побувати на зустрічі, можуть підписати листи-звернення до Прем’єр-Міністра України, Міністерства юстиції, комітетів Верховної Ради та до представників проекту EU Project Pravo-Justice найближчими днями. За довідками звертайтеся до Андрія Березовського (097 879-53-20).

Користуючись нагодою, президент ВГО «Союз експертів України»  Ігор Стародубов вручив Тетяні Аханкіній грамоту за активну участь у роботі СЕУ на регіональному та загальнодержавному рівнях. А Андрій Березовський отримав почесну відзнаку «За досягнення в галузі автотоварознавчих досліджень». Відповідні рішення було прийнято на засіданні Правління Союзу експертів України 3 липня 2020 року, однак через карантинні обмеження вручити нагороди ми змогли тільки зараз. Щиро вітаємо колег і зичимо подальших успіхів у судово-експертній діяльності!

А на черзі Полтава. Запрошуємо членів Полтавського регіонального відділення СЕУ та усіх зацікавлених колег завтра, 6 квітня, об 11:00 в офіс ТОВ «Полтавське бюро судово-економічної експертизи та аудиту» (м. Полтава, вул. Соборності, 41-а, кв. 4). Контактна особа: Олександр Шейко, тел.: (050) 304-87-26.

До зустрічі!

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: