Підсумуємо в Києві

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шановні колеги, цей місяць був дуже насиченим та продуктивним. Ми провели безліч зустрічей в регіонах, де  обговорювали нинішні умови доступу до професії для приватних і державних експертів та як зробити ці умови однаковими. Президент СЕУ Ігор Стародубов об`їхав майже всю країну, зібрав ваші думки, пропозиції та підписи під листами-зверненнями, які ми будемо надсилати до Прем’єр-Міністра України, а також до Міністерства юстиції, Комітетів Верховної Ради та представників проекту EU Project Pravo-Justice.

Ми дякуємо всім, хто долучився та підписав наші листи-звернення щодо змін і доповнень до нормативно-правових актів Міністерства юстиції України! Раді, що таку ініціативу підтримали не лише учасники регіональних відділень Союзу експертів України, а й колеги, які не є членами нашої організації. Ті ж, хто не мав змоги побувати на зустрічах, але хоче підписати листи-звернення, можуть це зробити  найближчими днями. За довідками звертайтесь до голів регіональних відділень Союзу експертів України (http://seu.in.ua/rehionalni-viddilennja/) та до виконавчого директора СЕУ Ірини Зубенко (096) 453 – 99 – 20). Колеги-учасники Союзу експертів України, закликаємо вас активно залучати до підписання згаданих документів усіх судових експертів держави, включаючи й тих, хто не входить до СЕУ. Урівняти умови доступу до професії та діяльність державних і приватних експертів – наша спільна мета, і досягти її ми зможемо тільки разом, спільними зусиллями!

Просимо вибачення у колег з Донецького, Луганського, Кіровоградського, Сумського, Чернівецького, Хмельницького та  Івано-Франківського регіональних відділень Союзу експертів України. На жаль, ми не змогли приїхати у ваші регіони. Однак, ви можете взяти участь у нашій підсумковій зустрічі в Києві. Вона відбудеться у вівторок, 27 квітня, в онлайн форматі. Початок о 15:00. Надаємо координати, за якими можна буде до нас долучитись:

Join Zoom Meeting

https://zoom.us/j/9023440213?pwd=RlFGcVE5SUU4OG5CZytEd051TVB2Zz09

Meeting ID: 902 344 0213     Passcode: J9D2ys

Контактна особа: Олександр Машиніченко, голова Київського регіонального відділення СЕУ, (067) 624 – 71 – 50.

Також надаємо вам для ознайомлення проект звернення до Міністерства юстиції України та порівняльну таблицю з пропонованими нами змінами до Наказу Міністерства юстиції № 301/5 від 03.03.2015,  Наказу Міністерства юстиції № 3505/5 від 12.12.2011 та Наказу Міністерства юстиції № 53/5 від 08.10.1998 і нашими поясненнями. Ці документи напрацювала робоча група Союзу експертів України. На підсумкових зборах 27 квітня ми  будемо узгоджувати фінальні варіанти.

Сподіваємось на вашу активність і небайдужість! До зустрічі!

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: