Потрібна ваша підтримка!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шановні колеги, наша спільна робота, спрямована на  урівнювання умов доступу до професії для приватних і державних експертів, на фінальній стадії. Ми підготували листи-звернення, які наприкінці цього тижня плануємо надсилати до Прем’єр-Міністра України, а також до Міністерства юстиції, Комітетів Верховної Ради та представників проекту EU Project Pravo-Justice.

Щиро дякуємо всім, хто вже долучився та підписав згадані документи. Вони стосуються змін та доповнень до нормативно-правових актів Міністерства юстиції України. Ми раді, що нашу ініціативу підтримали не лише учасники регіональних відділень Союзу експертів України, а й колеги, які не є членами СЕУ.

А тепер закликаємо усіх тих, хто ще не підписав листи-звернення, зробити це найближчими днями. Часу обмаль, тому просимо його не гаяти. Дедлайн – четвер, 29 квітня. Закликаємо вас активно залучати до підписання документів усіх судових експертів України, включаючи й тих, хто не входить до СЕУ. Адже урівняти умови доступу до професії та діяльність державних і приватних експертів – наша спільна мета. А досягти її ми зможемо тільки разом!

Звернення до Міністерства юстиції України та порівняльна  таблиця з пропонованими нами змінами до Наказу Міністерства юстиції № 301/5 від 03.03.2015,  Наказу Міністерства юстиції № 3505/5 від 12.12.2011 та Наказу Міністерства юстиції № 53/5 від 08.10.1998 і нашими поясненнями та – увага (!!!) – бланк для підписання киянам та мешканцям Київської області  додаються. В інших областях України бланки для підписання  можна отримати у голів регіональних відділень СЕУ.

За довідками звертайтесь до керівників регіональних відділень Союзу експертів України (http://seu.in.ua/rehionalni-viddilennja/) або до виконавчого директора СЕУ Ірини Зубенко (096) 453 – 99 – 20).

Скан-копії підписаних вами документів надсилайте на e-mail centre.seu@gmail.com з поміткою «для Ірини Зубенко». Оригінали чекаємо за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 37/41, літ. А, кім. 208.

Сподіваємось на вашу активність! Давайте об`єднуватись заради нашої спільної мети!

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: