Увага!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шановні члени Союзу експертів України!

З метою надання права голосувати КОЖНОМУ з членів Союзу експертів України та за результатами обробки поданих кандидатур від РВ «СЕУ» розміщуємо форму для голосування за поданих кандидатів.

https://forms.gle/mc47k9EBrgi9FHMV9

Пропонуємо голосувати тільки за тих кандидатів яких Ви знаєте та підтримуєте, що до інших у Вас є право «утриматись».

Просимо звернути увагу, що до постійного складу ЦЕКК може бути подано лише по ОДНІЙ ОСОБІ у кваліфікаційну та дисциплінарну палати, а також члени постійного складу не можуть входити до обох палат одночасно.

Відповідно до положень наказу № 301/5: «Неучасть у засіданнях палати ЦЕКК члена постійного складу палати ЦЕКК двічі поспіль без поважних причин є підставою для виключення його зі складу палати ЦЕКК». Просимо це враховувати, оскільки засідання ЦЕКК, можуть відбуватись, декілька разів на місяць.

Віце-президентам пропонується провести роботу в Секціях та забезпечити підтримку безпосередньо тих кандидатів яких Секції вважають за потрібне.

Змінні члени палат ЦЕКК залучаються до роботи обох палат без будь-яких обмежень, отже обирати серед запропонованих кандидатів можна декілька осіб.

За Правлінням залишається право відкликати кандидатів, з метою подальшого контролю якості роботи делегатів в ЦЕКК.

Результати голосування будуть оголошені після 26 лютого 2020 р. на офіційному сайті Союзу експертів України та є підставою для Подання кандидатів до ЦЕКК Міністерства юстиції України.

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: