Збори тривають!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Колеги, наші зустрічі в регіонах на тему нинішніх умов доступу до професії для приватних і державних експертів та необхідності зробити ці умови однаковими – тривають. Минулого четверга ми збиралися у Харкові, а сьогодні така зустріч відбулася в Житомирі.

Дякуємо всім, хто долучився та підписав листи-звернення щодо змін і доповнень до нормативно-правових актів Міністерства юстиції України! Раді, що таку ініціативу підтримали не лише учасники регіональних відділень Союзу експертів України, а й колеги, які не є членами нашої організації. Ті ж, хто не мав змоги побувати на зустрічах, але хочуть підписати листи-звернення до Прем’єр-Міністра України, Міністерства юстиції, комітетів Верховної Ради та до представників проекту EU Project Pravo-Justice, можуть це зробити  найближчими днями. За довідками звертайтеся до голів Харківського та Житомирського регіональних відділень СЕУ.

Користуючись нагодою, президент Союзу експертів України Ігор Стародубов вручив нашому колезі Антону Ільїнському, який понад 10 років очолював Житомирське регіональне відділення, Подяку від Правління СЕУ – за багаторічну сумлінну працю в сфері судової експертизи, високий особистий професіоналізм та значний внесок у розвиток якісного проведення автотоварознавчих експертних досліджень, талановиту організацію роботи Житомирського РВ та з нагоди 65-річчя. Через карантинні обмеження нагороди та відзнаки вручаємо із запізненням. Вдячні за розуміння.

А на черзі збори у Рівному. Вівторок, 13 квітня. Початок о 12:00. До зустрічі!

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Увійти з: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: