1. Абрамкін Богдан Петрович
2. Автономов Микола Васильович
3. Андрєєва Альона Вікторівна
4. Армаш Надія Олексіївна
5. Баранова Юлія Геннадіївна
6. Барболюк Володимир Сергійович
7. Бегуш Наталія Вікторівна
8. Беззубов Дмитро Олександрович
9. Безрукова Валентина Андріївна
10. Березовська Тетяна Вікторівна
11. Богаченко Володимир Миколайович
12. Бойко Юлія Василівна
13. Болоніна Ірина Володимирівна
14. Брегіда Федір Миколайович
15. Бугрова Надія Костянтинівна
16. Булейко Олександр Анатолійович
17. Вартанян Юрій Наполеонович
18. Вець Віктор Володимирович
19. Висоцький Ігор Іванович
20. Волошин Анатолій Ілліч
21. Волошина Тетяна Володимирівна
22. Вострецов Дмитро Анатолійович
23. Гавриленко Вікторія Валентинівна
24. Гавриш Людмила Михайлівна
25. Гаєва Людмила Андріївна
26. Гастуляк Борис Петрович
27. Германюк Ірина Валодимирівна
28. Гершман Юрій Валерійович
29. Гладченко Олександр Сергійович
30. Головченко Людмила Миколаївна
31. Горобець Руслан Васильович
32. Гриненко Юлія Ігорівна
33. Дзекунов Олександр Петрович
34. Дмитренко Євген Володимирович
35. Добкіна Катерина Робертівна
36. Дорошенко Олександр Федорович
37. Желавська Ольга Олександрівна
38. Жихарев Олександр Сергійович
39. Задоров Олег Олександрович
40. Зубенко Ірина Михайлівна
41. Ігнатьков Вадим Миколайович
42. Ільченко Артем Ігорович
43. Каганова Лілія Василівна
44. Клімчук Валерій Васильович
45. Коваленко Тетяна Вікторівна
46. Ковтуненко Анна Володимирівна
47. Ковтюх Наталія Павлівна
48. Корінько Микола Данилович
49. Костєнь Олександр Олександрович
50. Кравець Андрій Володимирович
51. Кравець Лариса Олексіївна
52. Кушнір Віктор Васильович
53. Лемза Ніна Костянтинівна
54. Лисицький Микола Миколайович
55. Литвиненко Алла Андріївна
56. Литвиненко Євгеній Олексійович
57. Льодін Юрій Петрович
58. Максімов Вадим Володимирович
59. Мар'яненко Ярослав Олександрович
60. Масина Сергій Анатолійович
61. Машиніченко Олександр Анатолійович
62. Матвієнко Сергій Анатолійович
63. Матешко Микола Миколайович
64. Матросов Олександр Васильович
65. Мельник Христина Ігорівна
66. Мержиєвський Валентин Вацлович
67. Мінченко Наталія Володимирівна
68. Морозова Олена Сергіївна
70. Мухіна Леся Леонідівна
71. Наберухін Вячеслав Аркадійович
72. Науменко Євген Михайлович
73. Неізвестний Сергій Валерійович
74. Нехаєв Владислав Юрійович
75. Новоселецький Валерій Анатолійович
76. Озель Віталіна Іванівна
77. Павлюк Тетяна Вікторівна
78. Павлюкевич Алла Олександрівна
79. Педь Ірина Валеріївна
80. Петрушанко Вадим Федорович
81. Пилипенко Валентин Володимирович
82. Побеленська Ніна Андріївна
83. Поліщук Інна Юріївна
84. Приходько Вячеслав Ігорович
85. Приходько Євгенія Валентинівна
86. Резанова Світлана Володимирівна
87. Рубановська Катерина Іванівна
88. Рябченко Віктор Іванович
89. Савчак Вікторія Владиславівна
90. Семенченко Павло Олексійович
91. Семенюк Катерина Валеріївна
92. Семенюк Олександр Петрович
93. Середа Андрій Олексійович
94. Слугіна Світлана Адольфівна
95. Сопова Катерина Андріївна
96. Стародубов Ігор Вадимович
97. Стасюк Марія Юріївна
98. Стельмах Ольга Миколаївна
99. Стойков Ігор Миколайович
100. Стрельчук Людмила Іванівна
101. Суменюк Олександр Миколайович
102. Суріна Тетяна Ростиславівна
103. Тарасова Олена Борисівна
104. Тимощук Наталія Юріївна
105. Ткаченко Наталія Миколаївна
106. Ткачук Тетяна Миколаївна
107. Фастовський Леонід Наумович
108. Ходаківський Леонід Миколайович
109. Чередніченко Алла Павлівна
110. Чернін Яків Олександрович
111. Шатілов Володимир Андрійович
112. Шатохіна Олександра Іванівна
113. Шульга Людмила Дмитрівна
113. Шульга Людмила Дмитрівна
114. Юдіна Ганна Олександрівна
115. Яблонський Павло Олександрович
1. Абрамкін Богдан Петрович
Спеціалізація – оцінювач
Дата вступу до ВГО “СЕУ” – 26.03.2021
Місто – Київ
2. Автономов Микола Васильович
Спеціалізація – автотехнік
№ посвідчення – 002/10
Дата вступу до ВГО “СЕУ” – 19.08.2015
Місто – Київ
3. Андрєєва Альона Вікторівна
№ посвідчення –030/2021
Дата вступу до ВГО “СЕУ” – 08.09.2021
Місто – Київ
4. Армаш Надія Олексіївна
Віцепрезидент з нормативно-правового напряму та експертних досліджень в галузі права
№ посвідчення –017/2020
Дата вступу до ВГО “СЕУ” – 02.12.2019
Місто – Київ
5. Баранова Юлія Геннадіївна
Спеціалізація – економіст
Дата вступу до ВГО “СЕУ” – 01.06.2021
Місто – Київ
6. Барболюк Володимир Сергійович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 004/11
Дата вступу до ВГО “СЕУ” – 11.09.2000
Місто – Київ
Додатково
7. Бегуш Наталія Вікторівна
Спеціалізація – інтелектуальна власність
Дата вступу до ВГО “СЕУ” – 15.10.2019
Місто – Київ
8. Беззубов Дмитро Олександрович
Спеціалізація – право
№ посвідчення – 018/2020
Дата вступу до ВГО “СЕУ” – 02.12.2019
Місто – Київ
9. Безрукова Валентина Андріївна
Спеціалізація – будівельник
№ посвідчення – 005/10
Дата вступу до ВГО “СЕУ” – 12.03.2012
Місто – Яготин
Додатково
10. Березовська Тетяна Вікторівна
Спеціалізація – оцінка
Місто – Київ
11. Богаченко Володимир Миколайович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 005/11
Дата вступу – 22.06.2004
Місто – Київ
12. Бойко Юлія Василівна
Спеціалізація – економіст
№ посвідчення – 029/11
Дата вступу – 12.10.2016
Місто – Київ
13. Болоніна Ірина Володимирівна
Спеціалізація – економіст
Дата вступу – 01.12.2019
Місто – Київ
14. Брегіда Федір Миколайович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 006/11
Дата вступу – 20.10.2001
Місто – Київ
15. Бугрова Надія Костянтинівна
Спеціалізація – товарознавець
№ посвідчення – 016/2020
Дата вступу – 01.11.2019
Місто – Київ
16. Булейко Олександр Анатолійович
Спеціалізація – оцінка
Місто – Київ
17. Вартанян Юрій Наполеонович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 008/11
Дата вступу – 05.12.2001
Місто – Київ
18. Вець Віктор Володимирович
Спеціалізація – будівельник
Дата вступу – 15.10.2019
Місто – Київ
19. Висоцький Ігор Іванович
Спеціалізація – право
Дата вступу – 02.10.2020
Місто – Київ
20. Волошин Анатолій Ілліч
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 011/11
Дата вступу – 12.12.2001
Місто – Київ
21. Волошина Тетяна Володимирівна
Спеціалізація – економіст
Дата вступу – 14.01.2019
Місто – Київ
22. Вострецов Дмитро Анатолійович
Спеціалізація – економіст
Місто – Київ
23. Гавриленко Вікторія Валентинівна
Спеціалізація – економіст
Дата вступу – 14.01.2019
Місто – Київ
24. Гавриш Людмила Михайлівна
Спеціалізація – економіст
Дата вступу – 16.12.2014
№ посвідчення – 019/11
Місто – Київ
25. Гаєва Людмила Андріївна
Спеціалізація – економіст
Дата вступу – 28.04.2017
№ посвідчення – 048/11
Місто – Київ
26. Гастуляк Борис Петрович
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 25.10.2021
Місто – Київ
27. Германюк Ірина Валодимирівна
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 07.05.2021
Місто – Київ
28. Гершман Юрій Валерійович
Спеціалізація – економіст
Дата вступу – 18.11.2017
Місто – Київ
29. Гладченко Олександр Сергійович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 012/11
Дата вступу – 20.10.2001
Місто – Київ
30. Головченко Людмила Миколаївна
Почесний Президент
Голова Методичної ради
№ посвідчення – 0001
Дата вступу – 18.12.1999
Місто – Київ
Додатково
31. Горобець Руслан Васильович
Спеціалізація – автотоварознавець
Місто – Київ
32. Гриненко Юлія Ігорівна
Спеціалізація – економіст
№ посвідчення – 011/10
Дата вступу – 27.02.2018
Місто – Київ
33. Дзекунов Олександр Петрович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 015/11
Дата вступу – 03.02.2001
Місто – Київ
Додатково
34. Дмитренко Євген Володимирович
Спеціалізація – економіст
№ посвідчення – 045/11
Дата вступу – 11.07.2013
Місто – Київ
Додатково
35. Добкіна Катерина Робертівна
Спеціалізація – право
№ посвідчення – 024/2021
Дата вступу – 29.12.2020
Місто – Київ
Додатково
36. Дорошенко Олександр Федорович
Віцепрезидент з напряму досліджень у сфері інтелектуальної власності
Спеціалізація – інтелектуальна власність
Дата вступу – 05.11.2019
Місто – Київ
37. Желавська Ольга Олександрівна
Віцепрезидент з напряму товарознавчих досліджень
Спеціалізація – товарознавець
Дата вступу – 01.06.2009
№ посвідчення – 0006/11
Місто – Київ
38. Жихарев Олександр Сергійович
Спеціалізація – інтелектуальна власність
Дата вступу – 05.11.2019
Місто – Київ
39. Задоров Олег Олександрович
Дата вступу – 30.08.2021
Місто – Київ
40. Зубенко Ірина Михайлівна
Виконавчий директор
Дата вступу – 02.12.2019
№ посвідчення – 025/2021
Місто – Київ
41. Ігнатьков Вадим Миколайович
Спеціалізація – будівельник
Місто – Київ
42. Ільченко Артем Ігорович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 009/11
Дата вступу – 26.04.2013
Місто – Київ
Додатково
43. Каганова Лілія Василівна
Спеціалізація – оцінка
№ посвідчення – 032/11
Дата вступу – 04.08.2016
Місто – Київ
44. Клімчук Валерій Васильович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 018/11
Дата вступу – 05.12.2001
Місто – Київ
Додатково
45. Коваленко Тетяна Вікторівна
Дата вступу – 05.11.2019
Місто – Київ
46. Ковтуненко Анна Володимирівна
Спеціалізація – оцінка
№ посвідчення – 030/11
Дата вступу – 04.08.2016
Місто – Київ
47. Ковтюх Наталія Павлівна
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 23.01.2019
Місто – Київ
48. Корінько Микола Данилович
Спеціалізація – економіка
Дата вступу – 26.04.2017
Місто – Київ
49. Костєнь Олександр Олександрович
Спеціалізація – економіка
Дата вступу – 14.01.2019
Місто – Київ
50. Кравець Андрій Володимирович
Спеціалізація – оцінка
№ посвідчення – 039/11
Дата вступу – 01.08.2016
Місто – Київ
51. Кравець Лариса Олексіївна
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 18.11.2017
Місто – Київ
52. Кушнір Віктор Васильович
Спеціалізація – будівельник
Дата вступу – 10.05.2018
Місто – Київ
53. Лемза Ніна Костянтинівна
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 02.03.2020
Місто – Київ
54. Лисицький Микола Миколайович
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 04.07.2016
№ посвідчення – 042/11
Місто – Київ
55. Литвиненко Алла Андріївна
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 17.04.2018
№ посвідчення – 65/09
Місто – Київ
56. Литвиненко Євгеній Олексійович
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 31.10.2016
№ посвідчення – 040/11
Місто – Київ
57. Льодін Юрій Петрович
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 04.07.2016
№ посвідчення – 043/11
Місто – Київ
58. Максімов Вадим Володимирович
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 14.01.2019
Місто – Київ
59. Мар'яненко Ярослав Олександрович
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 25.10.2021
Місто – Київ
60. Масина Сергій Анатолійович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 016/11
Дата вступу – 10.04.2012
Місто – Київ
61. Машиніченко Олександр Анатолійович
Голова РВ
Спеціалізація – економіст
Дата вступу – 14.01.2019
Місто – Київ
62. Матвієнко Сергій Анатолійович
Спеціалізація – інтелектуальна власність
№ посвідчення – 047/11
Дата вступу – 01.12.2016
Місто – Київ
63. Матешко Микола Миколайович
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 14.12.2020
Місто – Київ
64. Матросов Олександр Васильович
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 01.03.2021
Місто – Київ
65. Мельник Христина Ігорівна
Спеціалізація – будівельник
Місто – Київ
66. Мержиєвський Валентин Вацлович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 023/11
Дат вступу – 20.10.2001
Місто – Київ
67. Мінченко Наталія Володимирівна
Спеціалізація – інтелектуальна власність
Дат вступу – 05.11.2019
Місто – Київ
68. Морозова Олена Сергіївна
Спеціалізація – економіка
Дат вступу – 21.07.2021
Місто – Київ
70. Мухіна Леся Леонідівна
71. Наберухін Вячеслав Аркадійович
Спеціалізація – економіка
№ посвідчення – 021/11
Дата вступу – 03.02.2016
Місто – Київ
72. Науменко Євген Михайлович
Спеціалізація – оцінка
Місто – Київ
73. Неізвестний Сергій Валерійович
Спеціалізація – будівельник № посвідчення – 015/2020
Дата вступу – 05.03.2020
Місто – Київ
74. Нехаєв Владислав Юрійович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 041/11
Дата вступу – 15.09.2009
Місто – Київ
75. Новоселецький Валерій Анатолійович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 025/11
Дата вступу – 30.08.2001
Місто – Київ
Додатково
76. Озель Віталіна Іванівна
Спеціалізація – право
№ посвідчення – 029/2021
Дата вступу – 30.10.2020
Місто – Київ
Додатково
77. Павлюк Тетяна Вікторівна
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 21.07.2015
Місто – Київ
78. Павлюкевич Алла Олександрівна
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 07.05.2018
Місто – Київ
79. Педь Ірина Валеріївна
Спеціалізація – економіка
№ посвідчення – 026/11
Дата вступу – 01.09.2008
Місто – Київ
Додатково
80. Петрушанко Вадим Федорович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 006/10
Дата вступу – 05.03.2013
Місто – Біла Цервка
Додатково
81. Пилипенко Валентин Володимирович
Спеціалізація – економіст
№ посвідчення – 027/11
Дата вступу – 10.10.2006
Місто – Київ
82. Побеленська Ніна Андріївна
Спеціалізація – економіст
№ посвідчення – 028/11
Дата вступу – 18.11.2017
Місто – Київ
Додатково
83. Поліщук Інна Юріївна
Спеціалізація – оцінка, інтедектуальна власність
№ посвідчення – 001/2019
Дата вступу – 07.12.2018
Місто – Київ
84. Приходько Вячеслав Ігорович
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 01.03.2021
Місто – Київ
85. Приходько Євгенія Валентинівна
Спеціалізація – економіка
№ посвідчення – 020/11
Дата вступу – 03.09.2015
Місто – Київ
86. Резанова Світлана Володимирівна
Спеціалізація – економіка
Місто – Київ
87. Рубановська Катерина Іванівна
Спеціалізація – економіка
№ посвідчення – 044/11
Дата вступу – 17.07.2012
Місто – Київ
Додатково
88. Рябченко Віктор Іванович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 001/11
Дата вступу – 11.10.2001
Місто – Київ
Додатково
89. Савчак Вікторія Владиславівна
Спеціалізація – будівельник
№ посвідчення – 004/07
Дата вступу – 25.06.2015
Місто – Київ
90. Семенченко Павло Олексійович
Спеціалізація – автотоварознавець
Дата вступу – 09.07.2018
Місто – Київ
91. Семенюк Катерина Валеріївна
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 27.08.2019
Місто – Київ
92. Семенюк Олександр Петрович
Спеціалізація – економіка
Дата вступу – 25.11.2019
Місто – Київ
93. Середа Андрій Олексійович
Спеціалізація – автотоварознавець, оцінка
№ посвідчення – 046/11
Дата вступу – 28.08.2013
Місто – Київ
94. Слугіна Світлана Адольфівна
Спеціалізація – оцінка
№ посвідчення – 002/10
Дата вступу – 08.06.2017
Місто – Київ
95. Сопова Катерина Андріївна
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу – 15.03.2021
Місто – Київ
96. Стародубов Ігор Вадимович
Спеціалізація – інтелектуальна власність
№ посвідчення – 048/05
Дата вступу – 03.07.2004
Місто – Київ
97. Стасюк Марія Юріївна
Спеціалізація – будівельник
Дата вступу – 20.07.2021
Місто – Київ
98. Стельмах Ольга Миколаївна
№ посвідчення – 0009
Дата вступу – 29.04.2005
Місто – Київ
Додатково
99. Стойков Ігор Миколайович
Спеціалізація – економіка
Дата вступу – 20.08.2018
Місто – Київ
100. Стрельчук Людмила Іванівна
Спеціалізація – економіка
Місто – Київ
101. Суменюк Олександр Миколайович
Спеціалізація – оцінка
Місто – Київ
102. Суріна Тетяна Ростиславівна
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу- 25.10.2021
Місто – Київ
103. Тарасова Олена Борисівна
Дата вступу- 07.05.2021
Місто – Київ
104. Тимощук Наталія Юріївна
Спеціалізація – оцінка
№ посвідчення – 033/2022
Дата вступу- 02.12.2019
Місто – Київ
105. Ткаченко Наталія Миколаївна
№ посвідчення – 0011
Дата вступу- 08.01.2009
Місто – Київ
Додатково
106. Ткачук Тетяна Миколаївна
Спеціалізація – інтелектуальна власність
№ посвідчення – 023/2021
Дата вступу- 02.12.2019
Місто – Київ
107. Фастовський Леонід Наумович
Спеціалізація – оцінка
№ посвідчення – 024/11
Дата вступу- 03.08.2016
Місто – Київ
108. Ходаківський Леонід Миколайович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 033/11
Дата вступу- 23.12.2000
Місто – Київ
Додатково
109. Чередніченко Алла Павлівна
Спеціалізація – економіка
№ посвідчення – 034/11
Дата вступу- 12.11.2004
Місто – Київ
Додатково
110. Чернін Яків Олександрович
Спеціалізація – будівельник
№ посвідчення – 035/11
Дата вступу- 06.06.2008
Місто – Київ
Додатково
111. Шатілов Володимир Андрійович
Спеціалізація – автотоварознавець
№ посвідчення – 036/11
Дата вступу- 07.12.2001
Місто – Київ
Додатково
112. Шатохіна Олександра Іванівна
Спеціалізація – економіст
№ посвідчення – 037/11
Дата вступу- 13.11.2004
Місто – Київ
Додатково
113. Шульга Людмила Дмитрівна
Спеціалізація – економіст
Дата вступу- 18.11.2017
Місто – Київ
113. Шульга Людмила Дмитрівна
Спеціалізація – економіст
Дата вступу- 18.11.2017
Місто – Київ
114. Юдіна Ганна Олександрівна
Спеціалізація – інтелектуальна власність
Дата вступу- 20.11.2019
Місто – Київ
115. Яблонський Павло Олександрович
Спеціалізація – оцінка
Дата вступу- 15.08.2019
№ посвідчення – 008/2019
Місто – Київ