Підтримка сайту

Хочемо подякувати за те, що Ви з нами! Ми намагаємося зробити наш сайт корисним для вас, тому оновлюємо та додаємо постійно нову інформацію.

Якщо наш сайт сподобався Вам і Ви маєте побажання/зауваження/пропозиції, то можете повідомити та підтримати нас надіславши відповідне повідомлення на адресу електронної пошти ahodzinska@gmail.com

Нам важлива будь-яка Ваша допомога або зауваження – від збору інформації для стрічки новин,публікації тематичних статей до технічних помилок.

Або Ви можете поділитися з нами (та іншими відвідувачами сайту) інформацією, яку Ви не знайшли на нашому сайті, але вважаєте її цікавою і гідною анонсування. Це можуть бути спеціалізовані новини, авторські статті та замітки, критичні відгуки і т.п.

Завдяки зворотному зв’язку, ми дізнаємося про те, яка інформація Вас найбільше цікавить. Тому Ви можете поділитися з нами Вашими ідеями та пропозиціями, а ми зможемо втілити їх.

Якщо Ви також виявили будь-яку неточність або помилку в контенті або функціоналі даного ресурсу, просимо Вас якомога швидше повідомити нам про це, відправивши відповідний лист за адресою ahodzinska@gmail.com, і ми будемо намагатися внести відповідні виправлення в найкоротші терміни.

Дякуємо всім, хто підтримує та допомогає у вдосконаленні сайту СЕУ!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: