Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

ВГО «Союз експертів України» цього року започатковано відзнаку «За досягнення в галузі будівельно-земельно-технічної експертизи імені  О.І. Буратевича». Це офіційна відзнака високого фахового та професіонального рівня судового експерта – члена секції будівельно-земельно-технічних експертиз Союзу експертів України, що надається за рішенням Правління СЕУ за поданням голови секції будівельно-земельно-технічних експертиз. Судові експерти, що нагороджуються галузевою заохочувальною відзнакою «За досягнення в галузі судової будівельно-земельно-технічної експертизи» імені О.І. Буратевича» мають користуватися беззаперечним авторитетом серед колег, мати високі особисті морально-етичні якості.

І відзнаку «За досягнення в галузі будівельно-земельно-технічної експертизи імені О.І. Буратевича» з порядковим номером 001 було одноголосно вирішено вручити Буратевич Оксані Іванівні, дружині покійного Олександра Івановича Буратевича – завідувача Лабораторією інженерно-технічних видів досліджень, заслуженого будівельника України, на честь якого і започаткована ця відзнака (протокол № 02-06/2019 засідання Правління від 26 червня 2019 року).

18 грудня 2019 року в урочистій обстановці в стінах Київського науково-дослідного інституту судових експертиз в присутності Директора інституту Олександра Рувіна та колег, Президент ВГО «Союз експертів України» вручив Оксані Іванівні Буратевич цю іменну відзнаку.

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: