Вітання!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Союз експертів України щиро вітає Ткаченко Наталію Миколаївну з призначенням на посаду Директора Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України.

Нещодавнє реформування структури Міністерства підвищило рівень координації судової експертної діяльності шляхом створення окремого Департаменту (https://minjust.gov.ua/m/departament-ekspertnogo-zabezpechennya-pravosuddya), метою якого є спрямування та контроль за діяльністю науково-дослідних установ судових експертиз, які належать до сфери управління Міністерства юстиції України та судових експертів, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, організація науково-методичного забезпечення судово-експертної діяльності та забезпечення організації роботи Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України. Очолити цей непростий напрямок і доручено Наталії Миколаївні як досвідченому фахівцю в сфері судової експертної діяльності.

Експертна спільнота впевнена, що високий професіоналізм, управлінський талант та багаторічний досвід Наталії Миколаївни сприятимуть виведенню судової експертизи на якісно новий рівень.

З повагою та готовністю до подальшої співпраці в ім’я розвитку судової експертизи та на благо України,

Союз експертів України

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: