Реєстрація

Архіви

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Приєднуйтесь!

Загальні збори та семінари з підвищення кваліфікації членів будівельно – технічної та економічної секцій Союзу експертів України

11 – 13 травня 2012 року у м. Ялта, АР Крим у Санаторному комплексі «Дюльбер» відбулися загальні збори та семінари з підвищення професійної кваліфікації членів будівельно-технічної та економічної секцій Союзу експертів України. У цих заходах прийняли участь понад вісімдесяти членів організації та запрошених фахівців судової експертизи.

Серед питань, які були внесені до порядку денного загальних зборів членів секцій були:

  1. Обговорення проекту «Положення про секцію Союзу експертів України»;
  2. Актуальні питання щодо вдосконалення діяльності секцій у питаннях організаційної роботи та підвищення кваліфікації членів секцій.

На загальних зборах членів економічної секції було також розглянуто питання щодо обрання керівних органів секції.

Проект «Положення про секцію Союзу експертів України» члени будівельно-технічної секції прийняли за основу. Для доопрацювання проекту, узагальненню пропозицій про зміни та доповнення до «Положення» члени економічної секції обрали редакційну комісію у складі: Чередніченко А.П.(Київське РВ СЕУ), Бочкарьової Е.І.(Одеське РВ СЕУ), Кузнецової Г.О.(Донецьке РВ СЕУ), Морозової О.С.(Київське РВ СЕУ) та Олексюк В.П.(Херсонське РВ СЕУ). Після доопрацювання проекту його буде надано до розгляду та затвердження Правлінням Союзу експертів України.

На зборах економічної секції було переобрано його керівний склад. Головою економічної секції обрано Кузнецову Галину Олександрівну – члена економічної секції Донецького регіонального відділення СЕУ, кандидата економічних наук, ст. наукового співробітника Донецького НДІСЕ, заступниками Голови – Філенко Аллу Степанівну – члена економічної секції Кримського регіонального відділення СЕУ, судового експерта-економіста ТОВ «Кримське експертне бюро» та Швед Оксану Миколаївну – члена Львівського регіонального відділення СЕУ, директора ТОВ «СП «Ертель-Аудит». Головою Методичної ради обрано Черкашина Олександра Вікторовича – голову економічної секції Донецького регіонального відділення, зав сектором Донецького НДІСЕ. У склад Методичної ради також ввійшли – Ісакович Богдана Михайлівна(Київське РВ СЕУ), Корчевська Лідія Миколаївна(Херсонське РВ СЕУ), Писарева Ірина Юріївна(Кримське РВ СЕУ) та Чередніченко Алла Павлівна(Київське РВ СЕУ).

Учасники семінару з підвищення кваліфікації фахівців судової економічної експертизи заслухали та обговорили наступні теми:

Тема№1. «Практика вирішення судовою економічною експертизою питань

з визначенням сум податкових зобов’язань за непрямими метода»

Доповідач: Черкашин Олександр Вікторович – зав. сектором Донецького НДІСЕ;

Тема№2. «Посередницькі договори (комісії, поручительства, агентські, експедиторські та інші), первинні документи та відображення в податковому і бухгалтерському обліку в умовах дії Податкового кодексу України».

Доповідач: Кравець Лариса Олексіївна – судовий експерт – економіст, директор ТОВ

«Фінансові системи бізнесу», м. Донецьк;

Тема№3. «Особливості проведення судово-економічних експертиз з питання формування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій».

Доповідач: Кузнєцова Галина Олександрівна – кандидат економічніх наук, ст.

науковий співробітник Донецького НДІСЕ.

Тема№4. «Практика вирішення судовою економічною експертизою питань пов’язаних з нікчемними угодами».

Доповідач: Філенко Алла Степанівна – судовий експерт – економіст ТОВ «Кримське

експертне бюро», м. Сімферополь.

На семінарі з підвищення кваліфікації фахівці судової будівельно – технічної експертизи докладно були розглянуті питання щодо методик судової будівельно-технічної експертизи.

Доповідач та ведучий семінару Трошин Сергій Вікторович – завідуючий лабораторією судівельно-технічних експертних досліджень Донецького науково-дослідного інституту судових експертиз, Голова будівельно-технічної секції Союзу експертів України надав відповіді на всі питання, які надійшли попередньо до організаторів семінару та які виникли у учасників семінару під час роботи.

Учасникам семінарів було надано методичні матеріали та фірмова рекламна продукція Союзу експертів України.

За домовленістю з присутніми на семінарах членами будівельно-технічної та економічно секцій, чергові засідання секцій та семінари з підвищення кваліфікації запропоновано провести 21 – 23 вересня 2012 року у місті Кам’янець Подільський Хмельницької області.

Дирекція Союзу експертів України має можливість сприяти членам будівельно – технічної та економічної секції, які з поважних причин не прийняли участь у семінарах, які відбулися 11-13 травня 2012 року, придбати методичні матеріали у електронному вигляді, які були підготовлені для учасників організаторами семінару. З такими заявками можна звернутися за телефонами: (062)253-45-74, (050)256-54-89 або на Email: ivc@skif.net.