16-17 травня 2015 року у Києво-Святошинському районі Київській області на базі Лікувально-діагностичного центру імені В.Т. Гуца пройшов семінар фахівців судової будівельно-технічної експертизи та оцінки. До участі у роботі семінару були запрошені насамперед члени будівельно-технічної секції Союзу експертів України(СЕУ), а також, відповідні фахівці судової будівельно – технічної експертизи та оцінки інших організацій, державних та комерційних установ. В роботі семінару прийняло участь більше 50 судових експертів, що представляли усі регіони України (за винятком АР Крим).

Відкриваючи офіційну частину заходу, виконавчий директор дирекції СЕУ Стародубов Вадим Володимирович зазначив ту важливу роль, що відіграють фахівці будівельно-технічної секції Союзу експертів України, їх активну участь у діяльності організації, на цей час до складу якої, входить майже 20 відсотків членів громадської організації фахівців судової експертизи та оцінки.

Президент Союзу експертів України Головченко Людмила Миколаївна привітала присутніх та надала слово начальнику відділу організаційного та нормативно-правового забезпечення Міністерства юстиції України, члену Союзу експертів України – Ткаченко Наталі Миколаївні, яка, в свою чергу, детальніше проінформувала учасників семінару про останні зміни в законодавчому забезпеченні судової експертної діяльності та Положенні про експертно-кваліфікаційну комісію Міністерства юстиції України.

З доповідями виступили провідні фахівці в галузі будівельно-технічної експертизи державних науково-дослідних установ: Харченко Віталій Володимирович. – зав. лабораторією будівельно-технічної експертизи Дніпропетровського НДІ судових експертиз, Башкіров Геннадій Борисович – зав. .лабораторією будівельно-технічної експертизи Харківського НДІ судових експертиз, Буратевич Олександр Іванович – зав. лабораторією інженерно – технічних видів досліджень Київського НДІ судових експертиз, а також віце-президент СЕУ Чернін Яків Олександрович та спеціально запрошений фахівець Гурківський Олександр Борисович – кандидат технічних наук, завідувач лабораторією надійності відділу надійності конструкцій ДП “Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій”.

Доповідачі у форматі «круглого столу» провели широке обговорювання питань щодо тематики семінару та надали відповіді на численні запитання учасників семінару. Слід відмітити, що обговорення проходили жваво та неформально.

Відповідно до Програми семінару, було виділено час для проведення засідання членів будівельно-технічної секції Союзу експертів України з головних організаційних питань. В з’вязку з обставинами, які об’єктивно склалися у керівних органах секції, головою секції було обрано Салтикова Олександра Сергійовича – судового експерта, члена Херсонського регіонального відділення Союзу експертів України, який до цього часу виконував обов’язки заступника голови секції. Відповідно до Статуту СЕУ, Салтиков О.С. увійшов до складу Правління Союзу експертів України. Заступником голови секції було обрано Башкірова Геннадія Борисовича – зав. лабораторією будівельно-технічної експертизи Харківського НДІ судових експертиз, а обов’язки секретаря покладено на Малого Олексія Вікторовича – судового експерта, члена Херсонського регіонального відділення Союзу експертів України. Члени секції внесли пропозицію та звернулися до Правління Союзу експертів України з питанням щодо зміни назви секції на «будівельно – земельно – технічну». Присутні на засіданні члени будівельно-технічної секції Союзу експертів України проголосували за прийняті рішення одноголосно та побажали обраним керівникам секції плідної праці на користь розвитку будівельно – технічної експертизи.

За відгуками учасників семінару, він пройшов вдало, був корисним та актуальним. Розпочато підготовку до наступного семінару з підвищення кваліфікації фахівців будівельно-технічної експертизи та оцінки, який планується провести восени 2015 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: