Відомості про ФОНД ДОПОМОГИ ЕКСПЕРТАМ «Союзу експертів України»

Що відбувається в Україні:

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.
Це – знову війна в Європі. На території України використовують авіацію, важку артилерію та ракети. Міста зазнають руйнувань по всій території України.
За три тижні війни майже повністю зруйновані десятки міст та сіл, тисячі людей залишились без житла та засобів до існування. Вже не кажучи про людські жертви. Їх тисячі…більше сотні з них – діти…
Також 8 років тому Росія анексувала Крим та окупувала Донбас, що значно дестабілізувало України.

Чому Це Важливо для Вас:

Україна – це Щит Європи. Ми переконані, що загроза свободі будь-де – це загроза свободі усього світу.
Вже 25 років Союз експертів України допомагає підприємцям в різних галузях відстоювати правду і захищати свої права засобами судової експертизи.
Коли настане мирний час ми продовжимо стояти на сторожі вашої господарської діяльності. І зараз професійна спільнота судових експертів, у цей страшний час, намагається працювати, фіксуючи обсяг збитків, які несуть наші громадяни, іноземці та представники бізнесу від російських воєнних дій.
Ми звертаємось до вас із проханням про підтримку. Ваша допомога може врятувати життя, зберегти здоров’я чи надати надію на майбутнє.
Наша організація потребує вашої підтримки та використовує надіслані кошти на забезпечення потреб професійної спільноти в реальному часі.

Чому саме «Союз експертів України»

Всеукраїнська громадська організація «Союз експертів України» була заснована 21 червня 1997 р. та є неурядовою організацією, яка вже впродовж 25 років представляє та захищає професійні інтереси судових експертів та оцінювачів та сприяє ефективному розвитку експертної та оціночної діяльності в Україні. Союз експертів України налічує 468 високоякісних фахівців на всій території України, які працюють в складі 23 регіональних відділень.
Така організаційна структура дозволяє ефективно мобілізувати потенціал судових експертів та швидко залучати їх до проведення досліджень в різних регіонах України.
Організація ефективна щодо забезпечення потреб у засобах судової експертиз на територіях, які особливо постраждали під час воєнних дій, зокрема для визначення заподіяної матеріальної шкоди в наслідок бойових дій.

Допомога надається власними силами організаторів та у співпраці із благодійними організаціями, підприємствами, установами та громадянами, які готові долучатися до надання такої допомоги.

Добропорядність Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України» підтверджують:

Питання і відповіді

Ми поважаємо вашу позицію. Наша організація націлена зберегти життя та надати допомогу високоякісним професіоналам, а не створювати загрозу.

Ми допомагаємо забезпечити Українських експертів необхідним фінансово, матеріально (одяг, техніка, ліки, їжа, будматеріали тощо), організаційно (надання послуг перевезення, догляду, медичні послуги, проживання тощо.

Наші кошти та ресурси допомагають зберегти фахівців на навчання та підготовку який йдуть роки, середній строк підготовки експерта в певній галузі становить понад 5-ть років.

Здійснюючи пожертвування, ви робите свій внесок у порятунок життів, та допомагаєте відбудовувати державу.

Жодна частина нашого фінансування не йде на зброю, призначену для вбивства людей. Ми фінансуємо виключно фахівців які допомагають підприємцям в різних галузях відстоювати правду і захищати свої права засобами судової експертизи.

7 березня Міжнародний суд ООН у Гаазі (ICJ) відкрив справу за позовом України проти Росії щодо порушення Росією Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього, вимогою якого, серед іншого, є виплата репарації за вчинену внаслідок порушення шкоду. 

16 березня вже було ухвалено проміжне рішення на користь України. Наразі триває процес розгляду справи. 

Крім цього, за зверненням від 39 держав-учасниць, розпочалось розслідування ситуації в Україні через напад Росії Міжнародним кримінальним судом.

Порядок надання допомоги

Порядок надання допомоги визначений Правлінням ВГО «СЕУ» та затверджений Протоколом № 01-03/2022 від 18.03.2022 р. (див тут)

Телефони для зв’язку:
+380 96 453 99 20
+380 50 587 29 04
+380 93 493 15 37
e-mail: centre.seu@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: