Вступ

Процедура отримання членства в Всеукраїнській громадській організації
«Союз експертів України»

Членство в СЕУ є добровільним та індивідуальним. Членами Союзу можуть бути громадяни України, які мають відповідну кваліфікацію судового експерта, або кваліфікаційне посвідчення оцінювача, поділяють цілі та завдання Союзу, сприяють та особисто приймають участь у його діяльності, визнають Статут СЕУ своєчасно сплачують членські внески.

Діяльність Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України» ґрунтується на добровільній участі, рівноправ’ї її членів, демократії, самоуправлінні, законності і гласності, захисті прав і законних інтересів її членів.

Кожен член СЕУ зберігає самостійність у межах своєї компетенції та приймає на себе зобов’язання дотримуватись вимог Статуту СЕУ та рішень керівних органів Союзу.


Права і обов’язки членів ВГО «СЕУ»

Рішення про прийняття в члени Союзу й виключення з нього приймається регіональним відділен­ням СЕУ на підставі письмової заяви особи. Письмова заява подається на ім’я Голови відповідного регіонального відділення або Правлінню Союзу експертів України.

Разом з особистою письмовою заявою (надалі самостійно та оперативно надається до Дирекції СЕУ у разі будь-яких змін у відомостях, зазначених у анкеті), заповненою Інформаційною анкетою члена СЕУ  та згодою на обробку персональних даних. Кандидат надає наступні документи:

– ксерокопії перших двох сторінок Паспорту громадянина України та документів,внесених до Інформаційної анкети, як і ті, що мають відношення до кандидата;

– фото розміром 3х4 см. (надається у електронному вигляді) для оформлення пластикової картки «Посвідчення члена СЕУ» (з голографічним захистом).

Документи надсилаються на електронну адресу Дирекції Союзу експертів України: centre.seu@gmail.com

При вступі до СЕУ кандидат сплачує на рахунок Союзу експертів України:

– вступний внесок у розмірі 50,00 грн,
– членські внески у розмірі 50,00 грн за місяць (бажано сплачувати внески поквартально);
– кошти за пластикову картку «Посвідчення члена «СЕУ» з голографічним захистом 100,00 грн.

Оплата проводиться на сайті в розділі «Оплата онлайн» або за реквізитами:
Р/р UA023052990000026004040105458 в АТ КБ «Приватбанк»,
код за ЄДРПОУ 20075879.

Також Ви можете здійснити оплату в Telegram-боті – @SEU_pay_bot

Членство в Союзі є фіксованим і підтверджується відповідним записом у списку членів регіональних відділень Союзу на сайті СЕУ: http://seu.in.ua/. Реєстрація та облік членів Союзу здійснюється Дирекцією Союзу експертів України та регіональними відділеннями СЕУ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: