Голова Київського регіонального відділення ВГО «Союз експертів України» Олександр МАШИНІЧЕНКО взяв участь у робочій зустрічі з Міністром юстиції України Денисом МАЛЮСЬКОЮ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

21 вересня 2022 р. Голова Київського регіонального відділення ВГО «Союз експертів України» Олександр МАШИНІЧЕНКО, який є Віце-президентом з питань експертизи та експертно-правового забезпечення Національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), взяв участь у робочій зустрічі з  Міністром юстиції України Денисом МАЛЮСЬКОЮ стосовно подальших дій України в питаннях визнання на міжнародному рівні професійної кваліфікації судових експертів для належного проведення оцінки збитків, які завдані військовою агресією російської федерації і, відповідно, отримання повної компенсації, в тому числі, і за рахунок майна агресора, що знаходиться на територіях інших держав.

Зокрема, Союз експертів України, як член Міжнародної торгової палати (International Chamber of Commerce, ICC), вже тривалий час працює над створенням механізму визнання судових експертів України на міжнародному рівні – вироблення критеріїв, фахових компетенцій тощо. Відповідно, було запропоновано спільну роботу ВГО «СЕУ», ІСС та Міністерства юстиції України з підготовки належної імплементації міжнародних вимог і стандартів експертної діяльності в законодавство України.
Іншим напрямом розмови стало планування спільних дій щодо експертного забезпечення відправлення правосуддя в міжнародних судових інстанціях – Міжнародному комерційному арбітражі ІСС (ICC International Court of Arbitration) та Міжнародному інвестиційному арбітражі ІСС.
Підсумком зустрічі стала домовленість про участь представників Союзу експертів України та Міжнародної торгової палати у складі профільних робочих груп Міністерства юстиції України з питань експертної діяльності на міжнародному рівні.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: