Представник ВГО «Союз експертів України» Тетяна Моспанова взяла участь у черговому засіданні Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

28 грудня 2022 року представник ВГО «Союз експертів України», судовий експерт з економічного напрямку Тетяна Моспанова взяла участь у черговому засіданні Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області. У роботі Громадської ради, яку очолює Ігор Волков, також взяв участь в.о. начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області Олексій Лондар.

У ході зустрічі були розглянуті питання зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків, коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та їх розблокування, особливості застосування штрафних санкцій щодо податків на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску підприємцями в умовах воєнного часу. Обговорили зміни в законодавстві по роботі з РРО в період воєнного стану. Також, на засіданні проаналізували зміни в законодавстві щодо порядку включення благодійників-фізичних осіб до Реєстру волонтерів.

 

 

 

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: