Президент ВГО «Союз експертів України» взяв участь у засіданні Координаційної ради з проблем судової експертизи при Мін’юсті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Президент Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України» Ігор СТАРОДУБОВ взяв участь у засіданні Координаційної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України.

В ході засідання, зокрема, були розглянуті методики проведення судових експертиз, поданих для державної реєстрації, які за рішенням наукових рад рекомендовані для впровадження в експертну практику, а також розглянуті методичні рекомендації та посібники наукової та довідкової літератури, розробниками якої є державні спеціалізовані установи та які рекомендовані державними спеціалізованими установами для використання в експертній практиці.

Крім того, представники Координаційної ради з проблем судової експертизи розглянули: перелік програмних продуктів, які рекомендовані до застосування в експертній практиці; питання щодо припинення застосування Методики проведення судової експертизи, пов’язаної з винаходами та корисними моделями; питання щодо внесення змін до назви наукового джерела, яке опубліковано в додатку 13 Переліку науково-технічної та довідкової літератури, що використовується під час проведення судових експертиз, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 08.05.2018 № 1467/5; та інше.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: