Семінар в Харкові 20.09.2019!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 20 вересня 2019 року в Харкові стартував семінар з підвищення кваліфікації оцінювачів та судових експертів “Новели та проблеми визначення вартості колісних транспортних засобів”, організований Союз експертів України спільно з Харківським науково-дослідним інститутом судових експертиз ім. Заслуженого професора М.С. Бокаріуса.

До учасників семінару з вітальним словом звернулися Президент Союзу експертів України кандидат юридичних наук Ігор Вадимович Стародубов та Заступник директора інституту з наукової роботи, доктор юридичних наук, та старший науковий співробітник Елла Борисівна Сімакова-Єфремян.

Під час семінару обговорювалося широке коло проблемних питань оціночної та експертної діяльності, зокрема присутніх було ознайомлено з пропозиціями про внесення змін до редакції «Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів», затвердженої наказом Міністерства юстиції України, та Фондом державного майна України від 24.11.2003 № 142/5/2092 у редакції наказу МЮ і ФДМ України від 24.07.2009 р. № 1335/5/1159, які подані на розгляд Міністерству юстиції України та Фонду державного майна України.

Представлені зміни викликали жваву дискусію серед експертного середовища.

Учасникам семінару було представлено результати роботи над науково-дослідними темами «Розробка методичних рекомендацій щодо визначення вартості аварійно пошкоджених колісних транспортних засобів у разі недоцільності їх відновлення» та «Розробка методичних рекомендацій з проведення автотоварознавчих експертиз колісних транспортних засобів, обладнаних електричними та гібридними двигунами».

Дискусію по подальшим крокам удосконалення експертної та оціночної діяльності підтримали усі учасники семінару.

На завершення судові експерти та оцінювачі отримали Сертифікати учасника семінару.

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: