Відбулось засідання Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Мін’юсті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

22 грудня в онлайн-форматі відбулось засідання Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України.

Головувала на засіданні директор Департаменту експертного забезпечення правосуддя Наталія ТКАЧЕНКО.

В ході засідання, з метою належної організації роботи президії, було затверджено склад президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при  Мінюсті.

До складу президії, зокрема, увійшли представники «Союзу експертів України»:

Ігор СТАРОДУБОВ – Президент Союзу експертів України;

Олександр САЛТИКОВ – Віцепрезидент з напряму будівельно-технічних та оціночно-земельних досліджень.

На засідання було обрано заступника голови НКМР. Ним було обрано судового експерта Василя ГАЙДАРА. Секретарем президії обрано – начальника відділу науково методичного забезпечення Департаменту експертного забезпечення правосуддя Тетяну БАКЛАН.

В ході НКМР було розглянуто питання щодо Плану роботи науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України на 2024 рік, та План впровадження результатів науково-дослідних робіт науково-дослідних установ судових експертиз Міністерства юстиції України на 2024 рік.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: