Віце-президент з напряму економічних досліджень взяла участь у засіданні Секції судової економічної експертизи Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Мін’юсті України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

26 жовтня 2023 року віце-президент з напряму економічних досліджень, голова Секції з напряму економічних досліджень ВГО «Союзу експертів України», судовий експерт, д.е.н., доцент Галина Кузнєцова взяла участь у засіданні Секції судової економічної експертизи Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України на базі Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз у режимі відеоконференції.

На засіданні Секції відбувся розгляд технічних завдань до тем науково-дослідних робіт, що плануються для включення до Тематичного плану на 2024 рік, обговорено стан виконання наукової та методичної роботи НДІСЕ з судово-економічних досліджень, відбувся розгляд результатів апробації та впровадження НДР відповідно до планів апробації та впровадження результатів науково-дослідних робіт НДУСЕ Мін’юсту на 2023 рік, обговорено план роботи секції на 2024 рік. Особливу увагу приділено обговоренню тестових завдань  згідно  з  пунктом 4.1 розділу IV Положення про науково-консультативну та методичну раду з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України від 27.03.2012 № 470/5, іншим поточним питанням.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: