Увага!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У п`ятницю, 12 березня, проводимо круглий стіл на тему:  «Існування державних та приватних експертів в умовах нерівного підходу регулятора до визначення їх статусу». Початок о 10:00. Долучитися до круглого столу можна буде за посиланням:

https://zoom.us/j/9023440213?pwd=RlFGcVE5SUU4OG5CZytEd051TVB2Zz09#success

Ідентифікатор конференції: 902 344 0213

Код доступу: J9D2ys

За результатами обговорення моніторингового звіту директорату правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України в частині «Судово-експертна діяльність» запрошуємо всіх зацікавлених судових експертів взяти участь в онлайн круглому столі, який ми організовуємо спільно з  громадською організацією «Всеукраїнська експертна палата» та громадською організацією «Асоціація незалежних судових експертів України». Мета заходу – обговорити  найважливіші питання реформування сфери судової експертизи та наслідки невжиття заходів зі сторони регулятора для мінімізації розбіжностей у правовому регулюванні статусу державного та приватного експерта, що ставить останнього у вкрай нерівні умови як у доступі до професії, так і в реалізації своїх професійних функцій. Ми плануємо звернутися до Прем’єр-міністра України, до Міністерства юстиції України, а також до комітетів Верховної Ради і до представників проекту EU Project Pravo-Justice та спонукати  Міністерство юстиції все ж таки вирівняти умови доступу до професії для приватних та державних експертів.

Надаємо для ознайомлення проект Резолюції та запрошуємо всіх зацікавлених доповнити цей документ  питаннями, які потребують обговорення. Свої пропозиції надсилайте на електронну пошту centre_seu@ukr.net .

 

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: