Дякуємо за ваші пропозиції!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шановні колеги, Союз експертів України вдячний усім, хто надав свої зауваження та пропозиції до проекту Закону «Про судово-експертну діяльність». Також дякуємо тим, хто взяв участь у нашій відеоконференції, де ми цей документ обговорювали та обмінювалися думками щодо змін, які плануються.

У своїх виступах президент СЕУ Ігор Стародубов, Голова Методичної ради Людмила Головченко, віце-президент з напряму економічних досліджень Галина Кузнєцова, секретар будівельно-земельно-технічної секції Олексій Малий, віце-президент з нормативно-правового напряму та експертних досліджень в галузі права Надія Армаш, член секції будівельно-технічних та оціночно-земельних досліджень Яків Чернін були практично одностайними: із варіантом, який розробило Міністерство юстиції, погодитися неможливо. Він порушує права судового експерта, створює конфлікт інтересів та фактично монополізує галузь, у якій ми працюємо. А тому- представлений на громадське обговорення документ потребує суттєвого доопрацювання.

На підставі зауважень та пропозицій Ігоря Стародубова, Людмили Головченко, Галини Кузнєцової, Надії Армаш, Олексія Малого, Якова Черніна, а також на підставі зауважень та пропозицій, які надали голова Черкаського регіонального відділення СЕУ (секція економічних досліджень) Олена Жукова, представник Запорізького регіонального відділення (секція будівельно-технічних та оціночно-земельних досліджень) Ігор Макаров, представниця Одеського регіонального відділення (секція будівельно-технічних та оціночно-земельних досліджень), оцінювач Олена Клівак та представник Кіровоградського регіонального відділення (секція автотоварознавчих досліджень), оцінювач Сергій Гладких, ми підготували узагальнений документ та передали його до Міністерства юстиції. Ознайомитися з ним можна тут:

№ 58_2020-Вих від 05.11.2020

Сподіваємось, що наші зауваження та пропозиції будуть враховані. А також сподіваємось, що надалі члени СЕУ значно активніше долучатимуться до обговорення ключових питань, де думка кожного є дуже важливою і потрібною.

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: