Секція з напряму оцінки майна та майнових прав та професійної оціночної діяльності

Віцепрезидент з напряму оцінки майна та майнових прав та професійної оціночної діяльності

Мухін Олексій Олександрович

Розпочав свою трудову діяльність в 1999 році в Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку в контрольно-ревізійному відділі контрольно-правового управління. Протягом 2000-2005 років працював в Управлінні з питань незалежної оцінки майна Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності Фонду державного майна України.

Впродовж 2005-2009 років очолював групу консалтингових, оціночних та ассістуючих компаній: ТОВ «Сван консалтинг», ТОВ «Консалтингова група «Сван консалтинг»,  ТОВ «Сван ассістанс».

2009-2010 роки працював радником Міністра економіки України, Директором державного підприємства «Державний центр з питань відновлення платоспроможності та банкрутства».

2010-2011 роки був начальником управління аудиту Головного управління внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2011 – по теперішній час керівник консалтингової компанії ТОВ «Бізнес Ассіст».

Нагороди, почесні звання:

  • Почесне звання «Заслужений економіст України» (Указ Президента України від 20 січня 2010 року № 53/2010)
  • Почесна Грамота Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва

Науковий ступінь:

13 квітня 2006 р. – Вища атестаційна комісія України; Рішенням спеціалізованої вченої ради: «Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України» на підставі прилюдного захисту дисертації присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності: «розміщення продуктивних сил і регіональна економіка».
Тема дисертації: «Ринок нерухомості України: економічні та регіональні аспекти» 

Кваліфікації оцінювача та судового експерта:

За напрямом «Оцінка об’єктів у матеріальній формі»  спеціалізації:
1.1.Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у т.ч. експертна грошова оцінка земельних ділянок.
1.2. Оцінка машин і обладнання.
1.3. Оцінка дорожніх транспортних засобів.
1.4. Оцінка літальних апаратів.
1.5. Оцінка судноплавних засобів.
1.6. Оцінка рухомих речей,  що становлять культурну цінність
1.7. Оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання, дорожніх транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність.
За напрямом «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності»
спеціалізації:
2.1. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності).
2.2.  Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності.

  • Сертифікат оцінювача за усіма напрямами та спеціалізаціями оцінки майна і майнових прав від 10.07.1999 № 1361, виданий ФДМУ, УТО та МЦПІІМ;
  • Свідоцтво про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів від 10.10.2013 № 10948;
  • Кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, видане Держкомземом України, МІБ та ВГО ”Ліга оцінювачів земель” серія МК №00196 від 10.02.2007 р.
  • Свідоцтво визнаного європейського оцінювача (Recognised European Valuer), видане TEGoVA REV-UA/UABVS/2023/9 01.06.2018 р Ukrainian Association of Bank Valuation Specialists.
  • Досвід практичної діяльності – понад 21 рік.

Кваліфікація судового експерта на підставі Свідоцтва судового експерта № 1746 виданого Міністерством юстиції України 02 жовтня 2015 року, з правом проведення економічних експертиз за спеціальностями:
11.1 – дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності;
11.2 – дослідження  документів про економічну діяльність підприємств і організацій;
11.3 – дослідження документів фінансово-кредитних операцій.

Кваліфікація судового експерта на підставі Свідоцтва судового експерта виданого Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України з правом проведення оціночно-будівельної експертизи. (свідоцтво № 16576, видане ЕКК МВС України 21.11.2018) стаж експертної роботи з 2018 року.

Автор більш ніж 15 статей з питань оцінки нерухомого майна та формування первинного  ринку нерухомості під час приватизації.

Контактні дані

тел. (067) 445-38-96
E-mail: b_aasist@seu.in.ua

Новини секції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: