Секція з напряму товарознавчих досліджень

Віцепрезидент з напряму товарознавчих досліджень

Желавська Ольга Олександрівна

Закінчила у 1990 році Київський торговельно-економічний інститут (натепер - Київський національний торговельно-економічний університет), отримавши диплом з відзнакою за фахом «Товарознавство та організація торгівлі непродовольчими товарами». Відразу після отримання вищої освіти була прийнята на роботу до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз на посаду судової експертки з товарознавства.

Працювала в КНДІСЕ до жовтня 2016 року. За двадцять шість років праці в КНДІСЕ мною були виконані тисячі експертиз та експертних досліджень з галузі товарознавства, а також була керівником або виконавцем біля одинадцяти науково-дослідних робіт по розробці методик та методичних рекомендацій з галузі судової товарознавчої експертизи. Також за час праці в КНДІСЕ мною опубліковано багато статей  з проблемних питань судової товарознавчої експертизи у профільних виданнях.

У жовтні 2016 року, після звільнення з КНДІСЕ, успішно склала іспит в Центральній експертно-кваліфікаційній комісії Мінюсту щодо отримання кваліфікацію судового експерта за спеціальністю 12.1 «Визначення вартості обладнання, сировини, машин та споживчих товарів» та отримала свідоцтво № 1834 від 28.10.2016 р., видане на підставі рішення Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України і дійсне до 25.10.2022 року.

Натепер працює приватною судовою експерткою з товарознавства, постійно виконує достатньо складні судові товарознавчі експертизи та товарознавчі дослідження.

З літа минулого року, як член ВГО «Союзу експертів України», входить до складу Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Мін’юсті як приватна судова експертка з товарознавства, а з осені 2020 року приймає участь у засіданнях секції з судової товарознавчої експертизи при НКМР Мінюсту, де відстоює інтереси приватних експертів ВГО “Союз експертів України”. Натепер, на громадських засадах, приймає участь у розробці двох науково-дослідних робіт за планом Мін’юсту з галузі судової товарознавчої експертизи. 

Контактні дані

тел. (067) 507-53-83
E-mail: tow23@seu.in.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: