Секція з напряму товарознавчих досліджень

Віцепрезидент з напряму товарознавчих досліджень

Желавська Ольга Олександрівна

Закінчила у 1990 році Київський торговельно-економічний інститут (натепер - Київський національний торговельно-економічний університет), отримавши диплом з відзнакою за фахом «Товарознавство та організація торгівлі непродовольчими товарами». Відразу після отримання вищої освіти була прийнята на роботу до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз на посаду судової експертки з товарознавства.

Працювала в КНДІСЕ до жовтня 2016 року. За двадцять шість років праці в КНДІСЕ Ольгою Олександрівною були виконані тисячі експертиз та експертних досліджень з галузі товарознавства, а також вона була керівником або виконавцем біля одинадцяти науково-дослідних робіт по розробці методик та методичних рекомендацій з галузі судової товарознавчої експертизи. Також за час праці в КНДІСЕ Желавською було написано та потім опубліковано багато статей  з проблемних питань судової товарознавчої експертизи у профільних виданнях. 

У жовтні 2016 року, після звільнення з КНДІСЕ, Ольгою Олександрівною був успішно складений іспит в Центральній експертно-кваліфікаційній комісії Мінюсту щодо отримання кваліфікації судового експерта за спеціальністю 12.1 «Визначення вартості машин, обладнання, сировини та споживчих товарів», з отриманям свідоцтва № 1834 від 28.10.2016 р., виданого на підставі рішення Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України.

Натепер Ольга Олександрівна працює судовим експертом-товарознавцем у когорті експертів, які не є працівниками державних спеціалізованих експертних установ та виконує достатньо складні судові товарознавчі експертизи та товарознавчі дослідження.

З літа 2019 року, як член ВГО «Союзу експертів України», входить до складу Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Мін’юсті як судовий експерт, який не є співробітником державних спеціалізованих експертних установ, а з осені 2020 року бере участь у засіданнях секції з судової товарознавчої експертизи при НКМР Мінюсту, де відстоює інтереси членів ВГО “Союз експертів України”. 

Контактні дані

тел. (067) 507-53-83
E-mail: tow23@seu.in.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: