Експертна рада з питань оціночної діяльності при Фонді державного майна України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шановні колеги! Інформуємо Вас, що відповідно до пункту 5 частини першої статті 5 Закону України «Про Фонд державного майна України», статті 24 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», статті 22 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» з метою забезпечення експертно-консультаційної підтримки, вивчення та підготовки пропозицій щодо ефективного формування та реалізації державної політики у сфері оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності утворено консультативно-дорадчий орган – Експертну раду з питань оціночної діяльності при Фонді державного майна України.

Експертна рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою забезпечення фахового підходу у наданні консультативної та експертної підтримки, вивчення та підготовки пропозицій щодо ефективності регулювання у сфері оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності та для колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів діяльності Фонду державного майна України  з питань оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності.

Від ГО «ВГО Союз експертів України» до лав Експертної ради були включені Голова Експертної ради ГО «ВГО Союз експертів України» Булейко Олександр Анатолійович та Віце президент з питань оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності ГО «ВГО Союз експертів України» Мухін Олексій Олександрович.

17 жовтня 2023 року відбулося перше засідання Експертної ради з питань оціночної діяльності.

Участь у засіданні Експертної ради взяли представники НБУ, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, представники від депутатського корпусу, європейської групи асоціацій оцінювачів TEGOVA, а також представники українських профільних асоціацій та СРО, Національної антикорупційної спілки та інших профільних громадських організацій.

Члени Експертної ради визначили пріоритетні завдання, на вирішенні яких мають зосередити свою роботу найближчим часом.

З числа членів Експертної ради і представників сформовані робочі групи за пріоритетними напрямами, а саме:

  1. Адвокація законопроекту № 7386 «Про внесення змін до ЗУ «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» напрацювання правок, до другого читання;
  2. Проблемні питання законодавства у сфері оцінки для оподаткування, посилення контролю за роботою учасників ринку з єдиною базою звітів;
  3. Удосконалення Методики оцінки збитків та внесення відповідних змін до неї;
  4. Методологія. Професійна підготовка оцінювачів. Розвиток навчальних програм для оцінювачів;
  5. Інформаційно-комунікаційні системи та реєстри з питань оціночної діяльності;
  6. Антикорупційна діяльність, протидія зловживанням в сфері оцінки, зокрема в Єдиній базі даних звітів про оцінку.

Шановні колеги, майбутнє професії оцінювача, зараз, як ніколи раніше, знаходиться у Ваших руках!

Просимо всіх Вас не бути байдужими та долучитися до підготовки зауважень та пропозицій щодо тематики робочих груп!

Всі Ваші зауваження та пропозиції Ви можете надсилати на офіційну адресу електронної пошти ГО «ВГО Союз експертів України»:  info@seu.in.ua

Заздалегідь вдячні.

P.S. Ми будемо оперативно інформувати Вас про чергові засідання Експертної ради з питань оціночної діяльності та максимально висвітлювати її роботу, а також ті пропозиції та зауваження, які Ми з Вами напрацюємо.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: