Ігор Стародубов взяв участь у форумі-експозиції: «Технології будівництва та автономні рішення для відновлення інфраструктури»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Президент ВГО «Союз експертів України» Ігор Стародубов взяв участь у форумі-експозиції: «Технології будівництва та автономні рішення для відновлення інфраструктури», який 4 липня проходить у столиці.

На форумі, в зоні експозиції – 55 компаній, які представляють свої рішення, технології, обладнання та матеріали по двом тематичним напрямкам: все для будівництва та відновлення і автономні рішення та альтернативні джерела енергії.

Під час заходу експерти, представники влади, фінансових інституцій та бізнес-спільноти на панельних секціях обговорюють всі нюансі відновлення об’єктів інфраструктури, що зазнали руйнувань або пошкоджень, та потребують швидкого, законного і сучасного відновлення.

В ході обговорення теми: «Пошкоджені інфраструктурні об’єкти: перспективи сучасного відновлення» президент ВГО «Союз експертів України» Ігор Стародубов виступив з доповіддю: «Експертна оцінка в контексті фіксації».

Зокрема, Ігор Стародубов нагадав учасниками про те, що з 16 січня 2023 року набула чинності «Методика визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям…»,  що розроблена та затверджена спільним наказом Мінекономіки та Фонду державного майна, за погодженням з Мінреінтеграції, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2022 р. № 326, яка э обов’язковою для використання під час оцінки збитків, завданих постраждалим, внаслідок збройної агресії, проведення судової експертизи, пов’язаної із оцінкою збитків, завданих постраждалим внаслідок збройної агресії. Звернув увагу присутніх на порядках та нюансах відшкодування збитків та компенсації завданих збитків. А також розповів про порядок компенсації збитків за адміністративною процедурою, запропонованою державою відповідно до Закону №7198 від 24.03.2022.

Слід зазначити, що під час форуму також відбулось підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», в особі президента УАРОР Сергія Чернова та Всеукраїнська громадська організація «Союз експертів України», в особі президента ВГО «СЕУ» Ігоря Стародубова.

Метою підписання цього Меморандуму є спільне прагнення та консолідація зусиль Сторін для реалізації потенціалу під час воєнних дій та післявоєнної відбудови України й забезпечення засобами судової експертизи задля розвитку місцевого самоврядування.  Основним завданням співпраці є формування спільного бачення необхідних заходів у сфері нормативного, методологічного та практичного впровадження онлайн сервісів та технологій в сфері судової експертизи і науково-технічної діяльності.

 

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: