Ігор СТАРОДУБОВ взяв участь у форумі: «Від моніторингу до захисту: інструменти права інтелектуальної власності»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Президент Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України» Ігор СТАРОДУБОВ взяв участь у форумі, ініційованому Українським національним офісом інтелектуальної власності та інновацій на тему: «Від моніторингу до захисту: інструменти права інтелектуальної власності», що відбувся у столиці.

В рамках заходу відбулись дві сесії присвячені питанням порушень та боротьбі з піратством і контрафактом, а також питанням позасудових способів захисту інтелектуальної власності та розгляду справ щодо порушень у судах.

Учасники форуму обговорили практику розслідувань злочинів в сфері інтелектуальної власності, розглянули питання сприяння захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України та взаємодію між приватним та державним секторами в боротьбі з контрафактом.

Ігор СТАРОДУБОВ зазначив, що сьогодні питання захисту прав інтелектуальної власності в Україні є особливо важливими в умовах військової агресії та вимагають уваги, як зі сторони державних, так і недержавних організацій та установ.

«Завдяки консолідації зусиль вдасться стабільно розвивати цю сферу та сприяти збереженню економічного та культурного потенціалу країни», – зазначив президент ВГО «Союз експертів України».

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: