Ігоря Стародубова призначено віцепрезидентом з питань захисту інноваційної діяльності та трансферу технологій на громадських засадах Українського Національного Комітету Міжнародної торгової палати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Президента Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України» та засновника проекту Global Expert Ігоря Стародубова призначено  віцепрезидентом з питань захисту інноваційної діяльності та трансферу технологій на громадських засадах Українського Національного Комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine).

Під час загальних зборів та засідання ICC Ukraine також було затверджено зміни у складі учасників. Відтепер ТОВ «Глобал Експерт ЮА» (Global Expert) є офіційним учасником ICC Ukraine.

На посаді віцепрезидента з питань захисту інноваційної діяльності та трансферу технологій на громадських засадах Ігор Вадимович буде займатися напрямками, пов’язаними із питаннями захисту трансферу технологій, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності.

Зокрема цей напрямок стосується вдосконалення системи охорони та захисту інтелектуальної власності в Україні, інноваційної діяльності та трансферу технологій; питань захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності в досудовому порядку та проведення експертних досліджень щодо встановлення фактів порушення прав на об’єкти інтелектуальної власності; просуванням практичних рішень для вибору ефективної форми захисту  об’єктів права інтелектуальної власності, інноваційної діяльності та трансферу технологій для учасників Асоціації ICC Ukraine.

Нагадаємо, що Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) — перший національний комітет на території країни, який об’єднує національні підприємства та компанії-нерезеденти, які представляють великий та середній бізнес.

ICC Ukraine  – провідна Асоціація у сегменті міжнародного співробітництва та партнер для всіх учасників глобального бізнесу, влади та світової спільноти. На сьогодні комітет зарекомендував себе як один з найбільш амбітних та динамічно прогресуючих Національних комітетів Міжнародної Торгової Палати.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: