Інформація ФДМУ про проведення оцінки для цілей оподаткування у зв’язку із змінами законодавства

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

До уваги оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності !

У зв’язку із набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питань оціночної діяльності» від 29.05.2014р. №1284-VII та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2014 р. №358 «Про проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства» (далі – постанова) Фонд державного майна інформує.

На виконання підпункту 2) пункту 4 зазначеної Постанови Фонд державного майна у встановленому законодавством порядку здійснює заходи щодо приведення діяльності суб’єктів оціночної діяльності, включених згідно з вимогами Порядку проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. №231, до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності, у відповідність з вимогами Законів України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» і «Про оцінку земель».

Зокрема, здійснюються організаційно-правові заходи щодо анулювання кваліфікаційних документів оцінювачів та сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності з наступним їх виключенням з Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності за напрямами (спеціалізаціями) оцінки 1.8 «Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства»; 2.3 «Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства» та 3 «Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства».

Відповідно до підпункту 5) пункту 1 зазначеної Постанови Фонд державного майна за письмовим зверненням суб’єкта оціночної діяльності про намір провести оцінку для цілей оподаткування у строк, що не перевищує 10 робочих днів з дати надходження такого звернення, забезпечує надання суб’єктові доступу до єдиної бази даних звітів про оцінку з метою внесення ним інформації, яка міститься у звіті про оцінку, до такої бази.

Доступ до Єдиної бази даних звітів для суб’єктів оціночної діяльності здійснюється адресою: http://ocenka.spfu.gov.ua/

Логін: символ “z” та ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України або реєстраційний номер облікової картки платника податків, або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті), у форматі: z123456789 (без пробілів та інших знаків).

Пароль: складається з символу “*” та номеру чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності у форматі: *12345/67 (без пробілів та інших знаків).

Також зазначаємо, що пароль, який відповідає номеру чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, обов’язково потрібно змінити на інший. Вимоги до паролю та спосіб, як його змінити, наведені за таким посиланням: http://www.spfu.gov.ua/spfu.admin.com.ua/Documents/FAQ_02092013_2.pdf

Звертаємо увагу, що Фонд державного майна у строк, що не перевищує 10 робочих днів з дати надходження письмового звернення, автоматично забезпечує надання суб’єктові доступу до єдиної бази даних звітів про оцінку з метою внесення ним інформації, яка міститься у звіті про оцінку, до такої бази.

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: