Стратегічні виміри інтелектуальної власності

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Президент Союзу експертів України Ігор Стародубов, взяв участь в роботі VI Міжнародного форуму з інтелектуальної власності, що проходив 05 червня 2019 року в місті Києві в Готелі «Прем’єр Палас».

Організатори заходу – газета “Юридическая практика” вже вшосте пропонує інформаційно-дискусійну платформу для обговорення проблем сфери IP, стратегічних напрямів її розвитку та обміну думками авторів, винахідників та правовласників.

Україна має вагомий потенціал в сфері інтелектуальної власності, проте повільне впровадження інновацій в управлінський сектор та гальмування запуску роботи Вищого суду з питань інтелектуальної власності негативно відбивається на інвестиційній привабливості України, її повноцінну присутність на міжнародному ринку інтелектуальної власності.

Наразі є потреба створення національної стратегії в сфері інтелектуальної власності аби закріпити за Україною статус повноцінного учасника міжнародних процесів. Ефективно захищати інтереси правовласників для стимулювання інноваційної діяльності та залучення фахівців та інноваційних ресурсів з-за кордону через гарантування невідворотності покарання за порушення прав інтелектуальної власності та відновлення порушених прав.

П’ять сесій роботи Форуму охоплювали собою дискусії за напрямами:

 

  • IP в Україні. Погляд з середини, або вся правда від інсайдерів.

 

 

  • Вплив інституційних змін на захист прав.

 

 

  • Стратегічний розвиток IP в Україні.

 

 

  • Паралельні секції: авторське право і суміжні права; патентування; торгові марки і географічні позначення.

 

 

  • «Інтелектуальна» підтримка технічного прогресу.

 

Серед спікерів думками ділилися:

Богдан Львов, заступник Голови Верховного Суду, Голова Касаційного господарського суду в складі Верховного Суду.

Олена Симонова, заступник директора департаменту митної політики Міністерства фінансів України.

Інна Дмитренко, завідувач сектора державного нагляду за дотриманням законодавства в сфері інтелектуальної власності департаменту інтелектуальної власності – державний інспектор з питань інтелектуальної власності МЕРТ України, к.е.н.

Іван Цибровський, в.о. заступника начальника управління — начальник відділу протиправного контенту та телекомунікації департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Андрій Козлов, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Сергій Прилипко, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Богдан Падучак, заступник директора департаменту — начальник управління промислової власності МЕРТ України, к.ю.н.

Ігор Бенедисюк, суддя Касаційного господарського суду в складі Верховного Суду.

Олена Орлюк, директор Науково-дослідного інституті інтелектуальної власності НАПрН України, д.ю.н, професор, та багато інших фахівців з доповідями, що незмінно викликали живу зацікавленість аудиторії.

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: