Онлайн-зустріч: «Особливості проведення експертних досліджень у сфері інтелектуальної власності товарів з використанням знаків для товарів і послуг, правовласником яких є компанія Sony Interactive Entertainment Inc.»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати, за підтримки ТОВ «ЮАРА» та ВГО «Союз експертів України» 13 липня провели онлайн-зустріч із Sony Playstation на тему: «Особливості проведення експертних досліджень у сфері інтелектуальної власності товарів з використанням знаків для товарів і послуг, правовласником яких є компанія Sony Interactive Entertainment Inc.».

В ході зустрічі виступила пані Камелджит Сідху (Kameljit Sidhu) – помічниця юриста департаменту захисту інтелектуальної власності (intellectual property enforcement paralegal) компанії Sony Interactive Entertainment – London.

Пані Камелджит Сідху детально розповіла про алгоритм розпізнавання справжніх контролерів для Playstation від підробок, які часто можна зустріти на ринку.

Зокрема, вона зауважила, що зазвичай підроблюють саме безпровідні контролери, тому зазначила, що якщо громадяни натрапляють на контролери з USB-кабелем – це є підробкою. Також  помічниця юриста департаменту захисту інтелектуальної власності компанії Sony Interactive Entertainment – London на презентації продемонструвала, які позначки використовує компанія на своїх товарах, та як відрізнити їх від підробки. Крім того, пані Камелджит Сідху розповіла про шлях продукції з Китаю та особливості їх доставки.

В обговорені теми взяв участь віцепрезидент з питань захисту інноваційної діяльності та трансферу технологій ICC Ukraine, Президент ВГО «Союз експертів України» Ігор Стародубов, який зазначив, що дана презентація є корисною не тільки для експертів в сфері інтелектуальної власності, а й для експертів, які здійснюють товарознавчі дослідження. Також участь в обговоренні теми взяла судовий експерт відділу досліджень об’єктів інтелектуальної власності ВСП ДП “Інформаційні судові системи” “Центр судової експертизи та експертних досліджень”, член комісії з інтелектуальної власності ICC Ukraine, член ВГО «Союз експертів України» Наталія Бегуш.

В ході вебінару, завідувачка лабораторії економічних досліджень та досліджень у сфері інтелектуальної власності ДНДЕКЦ МВС України Інна Голова зазначила, що подібний захід був необхідним, адже експертам установи доводиться часто працювати з контролерами, і потрібно знати, які порушення можливі, і на які може реагувати компанія правовласник. Також Інна Голова зазначила, що важливо звернути увагу замовникам на формулювання  редакції питання, яке ставиться на вирішення судовому експерту.

Учасники вебінару погодилися із позицією компанії Sony Interactive Entertainment – London, яку демонструвала пані Камелджит Сідху у презентації «ІДЕНТИФІКАЦІЯ ОРИГІНАЛЬНОГО БЕЗДРОТОВОГО КОНТРОЛЕРУ DUALSHOCK® 4 ДЛЯ PLAYSTATION® 4», що дійсно використання словесного позначення  зареєстрованого як знак для товарів та послуг, при посиланні на нього, відображеного на контролері, не є порушенням прав інтелектуальної власності на таке позначення.

Наприкінці заходу пані Камелджит Сідху подякувала за зустріч і зазначила, якщо у експертів будуть виникати питання по темі використання знаків для товарів і послуг, правовласником яких є компанія Sony Interactive Entertainment Inc., вони завжди можуть написати їй на електронну пошту та отримати вичерпні відповіді.

В свою чергу, Ігор Стародубов подякував всім експертам за приділений час для розгляду теми та зазначив, що подібні зустрічі будуть проводитися і в майбутньому.

Довідково. Усі бажаючі можуть зв’язатися із пані Камелджит Сідху, Sony Interactive Entertainment Europe Limited, через їх представників в Україні за контактами нижче:

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: