Підписано Меморандум про співпрацю між ВГО «Союз експертів України» та НЕБАУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 02.07.2019 року Президент Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України» Стародубов Ігор Вадимович взяв участь у круглому столі «Роль Національного експертно-будівельного Альянсу України у трансформації будівництва та комунальної сфери за міжнародними стандартами».

Президент Національного експертно-будівельного Альянсу України, Віце-президент Академії будівництва України Лещинський Віктор Петрович у вступному слові розповів про діяльність Альянсу, основною метою якго є розробка та впровадження передових вітчизняних та зарубіжних методів, технологій, організації та управління будівельними проектами.

«На базі НЕБАУ  буде створено більше 30 різних секторів для спільної роботи експертів з галузей будівництва та житлово-комунальних послуг України. До робити у кожному секторі альянсу будуть залучені найкращі експерти будівельної галузі України. основна робота членів альянсу полягатиме в експертній оцінці: нового будівництва, утримання житлового фонду, можливостей залучення міжнародних інвестицій і т.д.» зазначив Віктор Лещинський.

Результатом «круглого столу» стало підписаня меморандуму про співпрацю між Національним експертно-будівельним альянсом України та низкою організацій, куди ввійшла ВГО «Союз експертів України».

Основним напрямом співробітництва Сторін є проведення спільних освітніх заходів, спрямованих на задоволення потреб Сторін у кваліфікованих кадрах, створення для цього сприятливих умов через розширення можливостей працевлаштування та підвищення якості освіти юристів-практиків шляхом забезпечення можливостей отримання необхідних практичних навичок та знань.

МЕМОРАНДУМ про співробітництво та взаємодію_02.07.2019 _Часть1

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: