Підвищення професійного рівня з питань акредитації органів з інспектування (стандарт ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2019 в сфері дослідження фінансово-господарських документів)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

27-го лютого 2023 року віце-президент з економічного напряму, голова Секції з напряму економічних досліджень ВГО «Союзу експертів України», судовий експерт, д.е.н., доцент, експерт з акредитації органів з інспектування НААУ Галина Кузнєцова взяла участь у навчанні, проведеному Національним агентством з акредитації України на тему: «Зміни в діяльності НААУ за результатами внутрішнього аудиту та за результатами роботи Експертної Місії TAIEX для попередньої оцінки готовності України до початку переговорів щодо Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (АСАА)».
В ході навчання акцентовано увагу на впровадження вимог додаткових стандартів (ДСТУ EN ISO). Національне агентство з акредитації визначає елементи кожного стандарту в Програмах акредитації, Програмах щодо нагляду та повторної оцінки, Програмах нагляду за органом з сертифікації, планах оцінки на місці. Для кожного, визначеного НААУ пункту стандарту, група аудиторів та експертів НААУ повинна зібрати докази та результати оцінки задокументувати. Окремо були висвітлені питання збору об’єктивних доказів на підтримку висновків, ідентифікації важливих проблем та зміни плану оцінювання, забезпечення репрезентативної вибірки справ під час оцінок відповідно до напрямку діяльності та інші питання.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: