Пішов з життя член Союзу експертів України Гладких Сергій Іванович

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шановна експертна спільното! З сумом повідомляємо вам трагічну звістку, 23 грудня 2023 року пішов з життя ГЛАДКИХ Сергій Іванович, член Союзу експертів України, судовий експерт з напрямку транспортно – товарознавих експертиз.

Сергій Іванович був нагороджений заохочувальною відзнакою «За досягнення у судовій експертизі» — «За особистий внесок у виконання головної програмної мети Союзу експертів України — розвитку цивілізованого ринку експертних досліджень, активну роботу в організації, проведення судових експертиз на високому професійному рівні та з нагоди професійного свята — «Дня судового експерта» (2011 р.). В знак оцінки високого професійного рівня судового експерта, активної участі у діяльності регіонального відділення Союзу експертів України за рішенням Експертно-кваліфікаційної комісії був визнаним судовим експертом вищого професійного рівня з наданням:

  • «Свідоцтва сертифікованого судового експерта Союзу експертів України» (2009 р.)
  • «Сертифікату судового експерта члена Союзу експертів України вищого ступеню» (2013 р.).

За сприяння виконанню головної програмної мети організації – розвитку цивілізованого ринку експертних досліджень в Україні, проведення судових експертиз на високому професійному рівні, активну участь у діяльності Союзу експертів України був нагороджений «Почесною Грамотою Союзу експертів України» (2009, 2011 р.).

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Сергія Івановича.

Розділяємо ваш біль та схиляємо голови у глибокій скорботі…

Вічна та світла пам’ять !

З повагою, ВГО «Союз експертів України» 

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: