Представник ВГО «Союз експертів України» Тетяна Моспанова взяла участь у роботі Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

29 вересня 2022 року відбулося засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області, у  якому взяла участь представник ВГО «Союз експертів України», судовий експерт з економічного напрямку Тетяна Моспанова.

Основними питаннями для обговорення стали особливості функціонування Головного управління ДПС у Кіровоградській області в умовах воєнного стану. Окремо було розглянуто питання про Порядок підтвердження неможливості виконання платником податків обов’язків, затверджених Наказом Міністерства фінансів України від 29.07.2022 р. №225. Робота Громадської ради проводилась під головуванням очільника Громадської ради Ігора Волкова та його заступника Олександра Гавриленка та за участю в.о. начальника ГУ ДПС у Кіровоградській області Олексія Лондаря.

Зазначимо, що склад Громадської ради було сформовано 01 лютого 2022 р на установчих зборах Головного управлінні ДПС у Кіровоградській області. До складу Громадської ради увійшли представники 18 громадських організацій, серед яких і  представник ВГО «Союз експертів України»,  судовий експерт з економічного напрямку Тетяна Моспанова. На першому засіданні був затверджений План роботи Громадської ради на ІІ квартал 2022 року та розглянуті  питання декларування громадянами доходів, одержаних впродовж 2021 року та питання застосування РРО/ПРРО з 01 січня 2021 року.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: