Президент ВГО «Союз експертів України» Ігор Стародубов взяв участь у IP LET FORUM

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Президент Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України» Ігор СТАРОДУБОВ взяв участь у ІІ Національному форумі з інтелектуальної власності та інновацій IP LET FORUM «INTELLECTUAL PROPERTY: LAW, ECONOMY, TECHNOLOGY».

Форум організовано за ініціативи Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій та за підтримки Міністерства економіки України та Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

Відкрили захід відео-зверненням директора Відділу країн з перехідною економікою та розвинених країн (TDC) Всесвітньої організації інтелектуальної власності Хабіпа Асана, який зауважив, що Всесвітня організація інтелектуальної власності й надалі підтримуватиме Україну у зміцненні системи інтелектуальної власності, розвитку інноваційної екосистеми та креативних секторів економіки.

Також під час заходу виступив Голова Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, народний депутат Сергій ІОНУШАС який зазначив, що одним із пріоритетів Верховної Ради має стати внесення змін до закону про захист інтересів у сфері інтелектуальної власності, ухваленого на початку повномасштабного вторгнення рф, який зупинив перебіг строків подання будь-яких документів, в тому числі й щодо підтримання чинності прав інтелектуальної власності, подання заявок, заперечень тощо.

В свою чергу, директорка ІР офісу Олена ОРЛЮК підкреслила, що мета розвитку сфери інтелектуальної власності — інноваційний розвиток держави під час війни і технологічна повоєнна відбудова. «Оновлене законодавство в сфері авторського права, захисту ІР прав і в сфері промислової власності дає можливість говорити, що Україна виконала 98% зобов’язань, взятих за Угодою про Асоціацію з ЄС. І, сподіваюсь, уже невдовзі ми вийдемо на показник у 100%, щоб далі рухатись вже у напрямку імплементації із aquis EU. Крім того, Українсько-Американська рада з торгівлі і інвестицій теж оцінила прогрес в галузі інтелектуальної власності та в роботі нашого ІР офісу, – зазначила Олена Орлюк. – Наш виклик — захистити державу, але потім відбудувати її, зробивши інноваційною, сприятливою і спроможною. Наше завдання — забезпечити цей розвиток своєю роботою. Ми хочемо мати європейську розвинену країну і в сфері ІР зокрема. Це спільний виклик і завдання».

Учасники форуму обговорили такі теми:

  • Інновації та інтелектуальна власність в Україні: навігація на перетині бачення держави, бізнесу та спільноти.
  • Вплив війни на сферу інтелектуальної власності та інновацій.
  • Креативні індустрії: тенденції та інструменти підтримки для формування майбутнього.
  • IP & Innovations hub – візія розвитку інноваційної екосистеми України.
  • Захист прав інтелектуальної власності: виклики на шляху європейської інтеграції.
  • Секторальна синергія: ІР та галузі економіки.
  • Презентація Центру розвитку права інтелектуальної власності ІР офісу.

Участь у дводенному форумі взяли: представники влади, народні депутати, судді, фахівці в сфері інтелектуальної власності, науковці, представники бізнесу та креативних індустрій.

Фото: УКРНОІВІ

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: