Президент ВГО «Союз експертів України» Ігор Стародубов взяв участь у засіданні Комісії з проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Президент Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України» Ігор Стародубов взяв участь у засіданні Комісії з проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації, яке відбулося 20 червня 2022 р. у Кабінеті Міністрів України.
У своїй доповіді Ігор Стародубов зазначив, що Всеукраїнською громадською організацією «Союз експертів України» проаналізовано проект Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності, розробниками якого спільно виступили Міністерство економіки України та Фонд державного майна України. Опрацювавши текст Методики, було запропоновано ряд змін та доповнень, які були ухвалені 16 червня 2022 р. на засідання Експертної ради Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України».
Сформовані пропозиції від імені Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України» були направлені в Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерство економіки України, Департамент експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України та Фонд держмайна України.
На засіданні Комісії з проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації було вирішено взяти до уваги надану інформацію та доручено Міністерству юстиції України в робочому порядку опрацювати надані Всеукраїнською громадською організацію «Союз експертів України» пропозиції, про результати такого розгляду проінформувати Комісію на наступному засіданні з проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: