Президент ВГО «Союз експертів України» Ігор Стародубов взяв участь у засіданні Координаційної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

30 вересня 2022 року відбулося засідання Координаційної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, у якому взяв участь Президент ВГО «Союз експертів України» Ігор Стародубов.
На засіданні головувала очільник Координаційної ради, директорка Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України, кандидатка юридичних наук, заслужена юристка України Наталія Ткаченко.
У засіданні взяли участь керівники спеціалізованих судово-експертних установ Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Міністерства охорони здоров’я України та судові експерти, які не є працівниками державних спеціалізованих установ.
На засіданні розглянуто переліки наукової та довідкової літератури, розробниками якої є державні спеціалізовані установи та які рекомендовані для використання в експертній практиці. У вказаному переліку виключені джерела, видані країною-агресором. Вирішено питання щодо припинення застосування деяких методик проведення судових експертиз із причин їх застарілості. Вирішено й інші питання методичного забезпечення судово-експертної діяльності.
Крім того, члени Координаційної ради висловили свою позицію щодо перенесення професійного свята Дня судового експерта з 04 липня, на 25 лютого (день введення у дію Закону України Про судову експертизу).
Щодо перенесення офіційної дати відзначення Дня судового експерта Президент ВГО «Союз експертів України» Ігор Стародубов зазначив, що дата професійного свята – це не проблемне питання, яке потребує негайного вирішення, наразі такі зміни є не на часі і доцільніше повернутися до цього питання після перемоги України.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: