Президент ВГО Союзу експертів України Ігор Стародубов та віце-президент Олексій Мухін разом із іншими представниками взяли участь у семінарі «Україна як кандидат в члени ЄС: вплив на ринок нерухомості та оціночну діяльність в Україні»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

05 жовтня 2022 р. відбувся семінар «Україна як кандидат в члени ЄС: вплив на ринок нерухомості та оціночну діяльність в Україні». На семінарі мова йшла про те, яким чином регулюється діяльність оцінювачів та фахівців з нерухомістю в Європі і що потрібно зробити нам, професійній спільноті країни-кандидата в члени ЄС, щоб побудувати на ринку нерухомості та у оціночній діяльності професійне середовище дійсно європейського рівня, що функціонуватиме за європейськими правилами та принципами.
TEGOVA об’єднує 70 національних асоціацій оцінювачів із 38 країн, у тому числі України, які представляють 70 000 кваліфікованих оцінювачів. TEGOVA відіграє ключову роль у формуванні політики і законодавства ЄС у сфері нерухомості та оцінки майна. Вона розробляє та оновлює Європейські стандарти оцінки (EVS), які гармонізовані з законодавством ЄС і рекомендовані для використання нормативними актами ЄС. Європейська група плідно співпрацює з головними керівними органами ЄС, а її рекомендації використовуються багатьма нормотворчими та законодавчими органами країн-членів Євросоюзу при створенні профільних нормативних документів що стосуються нерухомості та оцінки.
ТОП-спікером семінару виступив Кшиштоф Гжесік, REV, FRICS, IRRV (Hons), Голова Ради директорів Європейської групи оціночних асоціацій (TEGOVA). Кшиштоф є кваліфікованим польським оцінювачем та визнаним європейським оцінювачем із понад 35-річним досвідом роботи консультанта з нерухомості у Великій Британії та континентальній Європі. На семінарі Кшиштоф Гжесік виступив з доповіддю на тему: Ukraine’s EU Candidate status – Consequences for real estate and valuation Набуття Україною статусу кандидата на вступ до ЄС – наслідки для ринку нерухомості та оцінки.
Новели в оціночному законодавстві розкрила Юлія Бєлова, заступник Голови Фонду державного майна України, Акредитований Єврокомісією консультант блоку HRM в міжнародному проекті реформи Державної служби EU4PAR.
Одним із спікерів семінару була Анна Коваль, Віце-президент всесвітньої ради девелоперів та інвесторів FIABCI, International Real Estate Federation, Паст-президент FIABCI-Ukraine. Темою її виступу була «Сталий розвиток як ключовий фактор в створенні цінності нерухомості в Європі та у світі».
Також на семінарі виступали:
Олексій Амфітеатров, FRICS, REV, Заслужений оцінювач УТО, Голова Ради та один із засновників Українського товариства оцінювачів (УТО).
Сергій Фролов, REV, засновник та Голова Правління Асоціації спеціалістів банківської оцінки України (АСБОУ).
Віліс Журомскіс (Vilis Žuromskis), REV, Голова Латвійської асоціації оцінювачів нерухомості (LIVA), оцінювач з понад 20-річним досвідом, засновник однієї з найбільших оціночних компаній Балтії.
Дана Абебий (Dana Abebei), MAA, MRICS, REV, оцінювач з понад 20-річним досвідом оцінки компаній, фінансових інструментів, нематеріальних активів, нерухомості та рухомого майна, членкиня Технічної ради з методології та практики TEGoVA, генеральний директор однієї з найбільних оціночних компаній Болгарії, колишній президент Національної асоціації уповноважених експертів Румунії (ANEVAR).
Людмил Велінов (Lyudmil Velinov), REV, Голова Ради регіональної колегії м. Варна Палати незалежних оцінювачів Болгарії (КНОБ), власник і керівник однієї з найбільших оціночних компаній Болгарії;

Ніно Берая (Nino Beraya), REV, MRICS, Президент Незалежного товариства оцінювачів Грузії (IVSG), учасник і спікер багатьох міжнародних подій Європи з питань оцінки майна.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: