Шановні колеги !!! Прийміть щирі вітання з нагоди 25-ї річниці заснування Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шановні колеги !!!

Прийміть щирі вітання з нагоди 25-ї річниці заснування Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України».

За два з половиною десятиліття ВГО «Союз експертів України» успішно пройшов період становлення, створення нормативно – правової бази експертної та оціночної діяльності, поширення вітчизняного та міжнародного досвіду в цих галузях, зробив вагомий внесок у розвиток цивілізованого ринку експертних досліджень та оціночної діяльності в Україні.

Відзначаючи цю дату ми продовжуємо дотримуватись основної мети  діяльності ВГО «Союз експертів України» у задоволенні та захисті законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів своїх членів.

Бажаємо, щоб усі ми працювали як єдиний злагоджений механізм, і кожен із нас отримував задоволення від роботи! Успіхів, професійного зростання, розвитку, цілеспрямованості, реалізації планів та ідей, фінансового благополуччя, а головне миру Україні!

Привітання Президента ВГО «Союз експертів України» Ігоря Стародубова

Привітання Почесного Президента ВГО «Союзу Експертів України» Людмили Головченко

Дорогі колеги – судові експерти!

Прийміть найщиріші вітання

З нагоди 25-ї річниці  створення  нашої

Всеукраїнської громадської організації «Союзу експертів України»!

Це чверть сторіччя існування нашого професійного об’єднання!

За цей час ми довели важливість та необхідність для Держави і громадян професії судового експерта, а також самоорганізації і самоврядування наших лав у  всеукраїнське громадське  об’єднання! 

За час існування нашого Союзу своєю наполегливою, творчою та висококваліфікованою працею, Ви довели на практиці високий рівень своїх спеціальних знань і професійної майстерності та  завоювали у нашому суспільстві заслужений авторитет і визнання,  як об’єднання одних з найкращих фахівців у галузі судової експертизи!

Адже кожен з вас, у своєму експертному напрямку діяльності встановлюючи факти та обставини, причини й наслідки скоєних злочинів, знищення й руйнування майна та шкоди завданої громадянам,  є воїном у боротьбі зі злом та встановленні істини і справедливості!

Дозвольте висловити  Вам глибоке шанування та повагу  за важливу та вкрай потрібну Вашу почесну працю, особливо у такий важкий для нашої Країни час!

Бажаю Вам міцного здоров’я,  миру і спокою, злагоди та благополуччя, підвищення професійної майстерності та авторитету і  подальшого процвітання й розширення лав нашого Союзу задля підтвердження Вашої високої місії у сфері забезпечення захисту прав і свобод  громадян нашої Держави!

Зі святом дорогі колеги! З 25-річчям створення  Всеукраїнського громадського об’єднання «Союзу експертів України»!

 

Привітання Віце-президента з напряму товарознавчих досліджень ВГО «Союзу Експертів України» Ольги Желавської

Привітання Віце-президента з нормативно-правового напряму та експертних досліджень в галузі права ВГО «Союзу Експертів України» Надії Армаш

Привітання Віце-президента з напряму оцінки майна та майнових прав та професійної оціночної діяльності ВГО «Союзу Експертів України» Олексія Мухіна

Привітання Віце-президента з напряму будівельно-технічних та оціночно-земельних досліджень ВГО «Союзу Експертів України» Олександра Салтикова

 

 

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: