Увага! Важлива інформація!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шановні експерти!

На засіданні правління Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України», що відбулось 11 серпня, у змішаному (онлайн та офлайн) форматі, було прийнято рішення про проведення з’їзду експертів ВГО «Союз експертів України».

Нагадаємо, що 24 лютого 2022 року Верховна рада на позачерговому засіданні запровадила воєнний стан через вторгнення російських військ в Україну. Це внесло свої суттєві корективи й в роботу нашої громадської організації, та за цей час ВГО «Союз експертів України» зміг адаптуватися під нові виклики та продовжити роботу.

Вважаємо, що час для зустрічі нашої експертної спільноти настав, адже питань і тем, які потрібно обговорити та вирішити – багато, а рішення потрібно приймати своєчасно.

Тому, згідно зі Статутом організації повідомляємо вам, що 20 жовтня 2023 року відбудеться черговий 10-ий з’їзд судових експертів ВГО «Союз експертів України» у змішаному (онлайн та офлайн) форматі.

Деталі щодо реєстрації делегатів опублікуємо згодом.

Чекаємо на зустріч та вашу активну участь!

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: